Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki úgy h negatíva...

Volt már valaki úgy h negatívat tesztelt mégis terhes volt!? A tesztem negatív de még mindig késik.

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 15:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Volt.
2016. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
csütörtökön kellett volna megjonnie másnap teszteltem negatív utána két nappal is negatív, az első terhessegem is csak egy hét után mutatta ki és akkor is sokat jártam pisilni mint most! Szerinted remenykedjek még h baba van!?
2016. máj. 9. 15:48
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig van remény még nem jön meg. Én is mára nem vártam, és remélem nem is lesz semmi. én is teszteltem de negatív volt.
2016. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Igen tizedik nap késésignegatív volt
2016. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Akkor van még remény :)
2016. máj. 9. 16:31
 6/42 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmnek pont ilyen volt, minden tesztje negatív volt, és mégis ott volt a leányzó. Ellenben velem volt olyan, hogy valamilyen ismeretlen ok miatt 9 napot késett, negatív volt a teszt, nem is volt baba. Nem is derült ki, mi miatt.
2016. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne ez a pisilés érzés mindig akkor nem remenykednèk, de mivel voltam már terhes és ugyanez volt a tunetem ezért úgy gondolom van remény :)
2016. máj. 9. 16:42
 8/42 anonim ***** válasza:
Drukkolok !!!:)
2016. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



Itt van a tesztem ilyen lett tíz nap késes után most szombaton ;)

2016. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
8 as köszönöm, 9 es ez pozi :) remélem h nekem is sikerült. . Októberben vesztettük el a kislányunk, és szeretnénk újra próbálkozni, ez az első hónap h próbálkoztunk!
2016. máj. 9. 16:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!