Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tovabb? Nem tudom...

Hogyan tovabb? Nem tudom honnan szedjek erot, hogy tovabb csinaljam ezt az egeszet?

Figyelt kérdés
Harom ev utan vegre pozitiv teszt majd ket nap mulva egy erosebb mensivel elment minden.Nem tudom honnan szedjek erot,hogy tovabb csinaljam ezt az egeszet.Es egyatalan mikorra varhatom megint hogy pozitivat tesztelek?Ujabb harom ev mulva?En azthiszem kezdem feladni...
2010. ápr. 8. 21:12
 1/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Pont most ne add fel! Ezek szerint nem vagytok "meddők", és vetélés után könnyebb az újabb teherbeesés! Fogd fel úgy, hogy ez a szegény kis picúr, aki most elment, csak előkészítette a terepet a következőnek! Kitartást, drukkolok!
2010. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast!Ezt hogy erted hogy veteles utan konyebb a teherbeeses? ez tenleg igy lenne? en azt ondoltam nehezebb!
2010. ápr. 8. 23:36
 3/7 A kérdező kommentje:
g
2010. ápr. 8. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Megértelek nagyon. Én tavaly 8 hetesen vesztettem el a babukámat pont az uh elötti napon. Húúú de szörnyű volt. Igaz, én 3 hónap próbálkozás után estem teherbe. Mégis, a veszteség kimondhatatlan. Az idő pedig telt és nem vagyok már 25 éves, hogy sok legyen belőle. Kérdeztem a dokit, hogy de miért mi történhetett? Mire ő csak annyit tudott mondani, hogy az első terhességek 45%-a végződik így sajnos...hát ez engem nem vígasztalt és utáltam mindenkit aki osztotta nekem az észt, hogy biztos nem stimmelt valami és természetes szelekció meg hasonlók.

Közel egy év telt el mire teljesen váratlanul egy reggel elkezdtem hányni...

Most vagyok a 12. hétben.

Mit akarok ezzel mondani? Hogy az elöttem szólónak igaza van. Ő megcsinálta a helyet annak, aki meg fog születni. De elötte el kell gyászolni azt aki nem maradt. Én azt tettem és úgy frankón a libidómat is jól odavágta a veszteség.

Engem az is aggasztott, hogy mások 2 hónappal a vetélésük után már teherbe estek. Nekem meg csak teltek a hónapok. Decemberben még írtam a havimat, januárban meg már rohadtul nem érdekelt...szóval mikor kérdezték mikor volt meg utoljára csak kb.-t tudtam mondani furcsán is néztek rám.

Nagyon jó, hogy van rá bizonyíték, hogy rendben vannak a dolgok nállatok...és hamarosan pozitivat fogsz tesztelni megint és ő maradni fog.

Engem nagyon váratlanul ért, hogy babás vagyok. Eltelt pár hét, minden reggel róka van a műsoron...mégis alig hiszem el. El is neveztem csodababának. Neked is lesz egy.

2010. ápr. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szia! Első vagyok ismét. Sajnos egy ismerősömnek missed ab lett a terhessége vége :( mert a baba elhalt. persze ez nem ugyanaz, mint a te eseted, de neki mondta az orvos, hogy vetélés után (és én ezt úgy értelmezem, hogy ez a te esetedre is vonatkozik) könnyebb a teherbeesés. És igen, most már kizárt, hogy bármelyikteknek fogamzást kizáró problémátok van, ez mégis megnyugtató, nem? Persze akkor se kell kétségbe esni, ha nem lesz új babó pár hónapon belül, lásd az előző válaszoló példáját, és az ismerősömnek is fél év kellett, hogy újra teherbe essen, de már 12 hetes, nagyon-nagyon boldog kismama! Úgyhogy még egyszer kitartást, minden jókat kívánok! A konkrét kívánságot nem írom le babonából :)
2010. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy nehéz most neked,de ne add fel!így legalább tudod hogy lehet babátok!de modjuk én elmennék dokihoz és megkérdezném hogy mégis mi volt a gond mert lehet hogy kéne szedned valami bogyót!
2010. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 év próbálkozás után lombikkal sikerült és méhen kívüli lett. Gondolhatod..
2010. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!