Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam a danabol...

Hogyan csináljam a danabol kúrát? (100-szemes) Piramisba szedem.1-nap 1. szem 2.2-szem 3.3-szem 4. nap 4szem és utána napi négy szemet. Jól tudom? Közben proviból mennyit szedjek? és utána nolvadex vagy spiropent? és ezekből mennyit és meddig?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Istenem tedd már fel 100x 1 nap ezt a k*rva kérdést.

Nem naponta hanem hetente kell az adagot növelni és felesleges 4ig felmenni.Napi 1 provi 2.3.héttől.Spiro csak arra jó hogy kihajtsa a vizet tehát felesleges.Napi 2x2 nolva amíg nme fogy el 1 dobozzal

2010. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár én a helyedben még pezcukorkát sem szednék de ez meg egyéni vélemény
2010. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem...az hogy nem nekem kell pedig tuti!!tesóm az aki ful tudatlanul el akarja kezdeni és nem akarom hogy kinyírja magát!!ha már nem tudom lebeszélni legalább segítek neki ahol tudok..ha részletesen le tudnál írni mindent az jó lenne és bocs a mellébeszélésért....
2010. szept. 26. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:

2-3-3-3-2-1 es kúra egész jó 100szemre.2.héttől napi 2xfél proviron(hogy ne csöcsösödjön meg vizesedjen)

Kúra után napi 2x2nolvadex hogy visszaálljon a tesztószintje valamennyire(ha szerencséje van visszaáll ha nem akkor megszívta)


Ez 98 danabol 21 provi 1 doboz nolva

2010. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem meg hagyd a francba hogy úgy szedje ahogy akarja.Legrosszabb esetben lecsökken a tesztótermelése,pár hónapig nem áll fel a f*sza és elveszíti az izomzata 1 részét.Aztán meg rendbejön magától,de legalább rájön hogy hülyén nem játsszon ilyenekkel
2010. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kell koxolni?
2010. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!! remélem semmi baja nem lesz ennek a hülyének:S..ha a kúra alatt szed még Legalont az segít védeni a máját is ha jól tudom..meg még az Isosourcét fehérje pótlásnak,vagy az kevés?meg persze rengeteg víz..


még egyszer kösz mindent!!!

2010. szept. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!