Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív HCG tesztek mellett,...

Negatív HCG tesztek mellett, lehetséges petezsák?

Figyelt kérdés
2 hónapja fogamzásgátlót váltottam. A vérzésem megjött időben, de majd 2 hétig tartott.Múlthéten egyik nap el kezdtem szédülni, émelyegni, hányinger stb.Aznap elmentem a nőgyógyászhoz, van egy 32mm pf cisztám, +1 apró "zsákocska" a méhemben.Másnap vérvétel, vizelet, tesztek.Minden negatív.Tegnap ismét voltam uh-n a helyzet változatlan.32mm ciszta+ ott a zsákocska.Azt mondta a doki, lehet kis terhesség.A ma reggeli tesztem is negatív.A menstruációm tuti késik már kb 4 napja.Pontos időt nem tudok, mert az új gyógyszer ki tudja hogy hatott.(egyébként 1 hete nem szedem már).Jövőhét ismét uh, nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a kis "zsákocskával". Szerintetek?

2016. máj. 10. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Húha. Biztató jelek. Magától nincs ott zsákocska. Szerintem próbáld meg hétvégén a tesztet hátha. Nekem múlt héten hétvégén lett pozitív a tesztem. Tegnap voltam dokinál 5+5 hetes terhes vagyok :)
2016. máj. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, bízom a legjobbakban!! Neked pedig nagy gratuláció!! :)
2016. máj. 11. 07:52
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen "sosemvoltbabám" 2x is.

szép szabályos szélű felritkulás, benne "valami" sejthető, negatív hexagon... vártam, vártam 2 hétig. akkor is negatív volt a teszt. ekkor felhívtam a dokit, hogy akkor most már beszedném a norcolutot.

2016. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még én is várok, mást mondjuk nem is tehetek. Nem élem bele magam semmibe, így kisebb lehet a csalódás. De szerintem pénteken tesztelek egy utolsót. Kedd uh, ott aztán minden kiderül.
2016. máj. 11. 20:25
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Ezt nem értem. Fogamzásgátlót szedsz, de csalódás lenne, ha nem vagy terhes?
2016. máj. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem terveztünk még babát. 28db-os fogigátlót kezdtem el szedni, ami miatt szinte egyből megjött. 1szer, azóta semmi. Be se szedtem mindet. Ha jön a baba, had jöjjön. :) De nem jön, atom negatív a kb 15 perce készült tesztem... Azért köszönöm nektek a segítséget.
2016. máj. 13. 05:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia ! Milyen tesztet vettél ? Érdemes lenne clearblue terhességi tesztet venned, az hétre pontosan megmondja terhes vagy e :) Sok sikert majd írj terhes vagy e !
2016. máj. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A ma reggeli x epil volt, de 1 hete csináltam gabrielt is, meg még 3 másikat. Muszáj volt sokat tesztelni, meg vérvétel stb, mert fenn állt a méhen kívüli veszélye is. Most már tuti, hogy nincs baba, de akkor miért van 2 uh vizsgálaton is kis zsákocska szerű valami? Tegnap este minimális barnázás volt, viszont semmi jele a menstruációnak, olykor apró tűszúrás a méhemnél, de ez nekem soha nem volt menzesz előtt pedig 14 éve menstruálok.
2016. máj. 13. 10:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Vajon üres a zsák vagy van benne valami ?:)
2016. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amúgy azota remelem a gyógyszert nem szeded mert ha baba akkor arthatsz vele

En megértem ha csalódnal mert ha jo a kapcsolatok es amúgy is szeretnetek babát akkor bele éli magát az ember h gyermeke születhet :)

2016. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!