Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív HCG tesztek mellett,...

Negatív HCG tesztek mellett, lehetséges petezsák?

Figyelt kérdés
2 hónapja fogamzásgátlót váltottam. A vérzésem megjött időben, de majd 2 hétig tartott.Múlthéten egyik nap el kezdtem szédülni, émelyegni, hányinger stb.Aznap elmentem a nőgyógyászhoz, van egy 32mm pf cisztám, +1 apró "zsákocska" a méhemben.Másnap vérvétel, vizelet, tesztek.Minden negatív.Tegnap ismét voltam uh-n a helyzet változatlan.32mm ciszta+ ott a zsákocska.Azt mondta a doki, lehet kis terhesség.A ma reggeli tesztem is negatív.A menstruációm tuti késik már kb 4 napja.Pontos időt nem tudok, mert az új gyógyszer ki tudja hogy hatott.(egyébként 1 hete nem szedem már).Jövőhét ismét uh, nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a kis "zsákocskával". Szerintetek?

2016. máj. 10. 16:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ma is negatívat teszteltem reggel. Nem értem már ezt az egészet. Alig bírom kivárni, hogy eljussak a dokihoz. A gyógyszert nem szedem. Ahogy elkezdődött ez az egész abba is hagytam. Tökéletes a kapcsolatunk, szóval "jó helyre kerülne" a baba, csak ezekszerint nincs még itt az ideje. :)
2016. máj. 14. 09:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2017. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvasná..Baba azóta sincs, viszont annál több alkalommal megjelenő petefészek ciszta. A kimaradt menzesz is ezeknek volt köszönhető. Magas prolaktin, fsh, bár ezek már lejjebb mentek. Most készülök HSG-re, de legalább a ciklusom "rendeződött". 25-31 nap között ingadozik.
2017. dec. 11. 17:18
 14/14 xyt0022 válasza:
Nekem is negatívak a tsztjeim (már az ötödik). Február 9-én volt mensim. Nőgyógyász az alábbiakat írta: NyH: 2x5 mm, benne egy 2mmes felritkulás. Mikor megkérdeztem, hogy mi az, azt mondta, lehet egy korai terhesség jele és hogy menjek vissza 2 hét múlva. Picit félek, mert pajzsmirigy alulműködésem van, és vetélésem volt már...(mondjuk akkor is 5 tesztet csináltam, mind negatív,)
2018. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!