Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vérvételt kell pontosan...

Milyen vérvételt kell pontosan az orvosnak?

Figyelt kérdés
PCOS IR PM ezekre szedem a gyógyszert 2x500 meforalt 75 letroxot sport az gyógytorna mert gerincsérvem van amit műteni akarnak. Új nőgyógyászhoz megyek már meg van a 2 havi hőmérséklet görbe amin látszik , hogy nincs peteérésem.Gondoltam magán úton megcsináltatom a vérvételt úgyis sztks alapon várni kellene sokat rájuk. Csak nem tudom, hogy melyeket kell. Segítenétek?
2016. máj. 12. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én magam csináltattam ezeket magánban, a Letrox az pajzsmirigy, vagyis egy tsh, t3, t4 mérés kell. A Meforal cukor- és inzulinterhelés vizsgálat (0,60,120 perces kell). A hőgörbe tudományos megfelelője pedig a ciklus 3. és 21. napján vett vér. Az Istenhegyi Géndiagnosztikán ajánlom a cukorterhelést, mert olcsó és nagyon korrekt a hely. A Centrumlabnál a 3. és 21. napit, mert olcsó és jó, sok helyen van. A TSH meg kiíratható háziorvosnál ingyen, de azt is többnyire Centrumlabos dolgokhoz csaptam hozzá.:)
2016. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3. és 21. napi hormonpanel szerintem elengedhetetlen. A többiről meg szerintem dokinál érdeklődj.
2016. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tsh T3 T4 cukor inzulin nem kell jelenleg mert 1 hós a leletem...plusz van beutalom az sztkba majd 3 hónap múlva kell vissza mennem a dokihoz.

a 3.-21. napi vérvétel mit tartalmaz?ez érdekelne vagy igy van csomagban?

2016. máj. 12. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen csomag a centrumlabban:) nezz korul! Babavaro csomag asszem a neve.
2016. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. máj. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!