Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eros etel kivanasa rosszullet...

Lara1214 kérdése:

Eros etel kivanasa rosszullet utalhat terhessegre? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Szoval 2honapos babam van.6hetesen megjott a menszim.mertem a homet is de egy hetet kihagytam mert bezeg lettem.aztan tegnap ma ujra keztem merni 36.7.eros eteleket kivanok meg hanyingerem van semmit se nincs igazabol ehetnekem.utalhat terhessegre szerintetek?felidonel kihagytuk az egyutleteket.szeretnek meg 1babat csak nem ilyen hamar.
2016. máj. 12. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel kb. 2 hete kezdhetted a nemi életet, nem igen lehetsz terhes.

Meg gondolom, védekeztek.

2016. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem világos, milyen "félidönél" hagytatok ki, de ha védekezés nélkül voltatok együtt, akkor lehetsz terhes. Ugyanis a ciklus BÁRMELYIK napján lehetséges a teherbeesés, nemcsak középidöben.


(Az elözöt viszont nem értem, ha két héte már szexeltek, akkor miért NE lehetne terhes a kérdezö?)

2016. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem én vagyok az első, de szerintem arra gondolt, hogy ha kéthónapos a baba, és hat hetes volt, amikor menstruált, akkor az kb. két hete volt, tehát legjobb esetben is kb. most esett teherbe... tehát terhességi tünetei szinte kizárt, hogy legyenek a kérdezőnek.


Az egy más kérdés, hogy nem teljesen értem, hogyha ne legyen gyerek néhány héttel az első születése után, akkor miért nem védekeznek? Ha védekeznek, akkor miért születnek hülye kérdések?

2016. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a legelsö szexnél is teherbe lehet esni - spontán peteérés -, és két hét után már lehetnek tünetek.
2016. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Drága,tudod hogy kell gyereket csinálni,ugye?? Ha.nem akarsz ilyen hamar másodikat,áruld már el,hogy miért nem védekezel???

Tényleg ennyire bonyolult,hogy ha nem akarsz gyereket,nem ülj bele a csupasz fszba???

2016. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem ezt az egészet. A 6 hetes kontrollig felnőtt, felelősségteljes nő az egészsége érdekében nem él "teljes" szexuális életet. Ha ezt betartottátok és 2 hete menstruáltál, akkor milyen félidőről beszélünk? Mitől lennének terhességi tüneteid? Az már csak bónusz kérdés, hogy miért nem védekeztek, ha még nem akartok újabb gyereket?
2016. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb agytröszt anyuka... Aki védekezés nélkül szexel, lehet terhes.
2016. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Ez van egy normális, tájékozott nő fejében. A gyakorlatban úgy néz ki, hogy 7-8 hónapos terhes anyukák nem tudják, hány lyuk van a lábuk között és milyen sorrendben. A baráti körömben van olyan nő, akinek a két gyereke között nincs egy év, mert "szoptatás alatt nem lehet teherbe esni" - neki sikerült már a 9 hetes baba mellett pozitív tesztet produkálnia. A jó ég sem tudja, hogy hogyan és minek...
2016. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!