Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » P3-as rakszures eredmennyel...

P3-as rakszures eredmennyel baba? Volt mar valaki igy?

Figyelt kérdés
Mi tortenne ha ilyen eredmeny mellett jonne ossze a baba?
2014. márc. 24. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
13 éve szültem a fiamat, P3-as eredménnyel és magas kockázatú HPV fertőzéssel. A hat hetes kontroll után kimetszettek egy kis darabot a méhszájamból és a méhnyak szöveteiből egy, a HPV-vel szemben ellenállóbb méhszájat hoztak létre. A gyerek makkegészséges és azóta én is teljesen rendben vagyok. Fel a fejjel, nekem is ezt mondta az orvosom! Bíztam benne és nem bántam meg. Sok sikert!
2014. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont a P3 eredménnyel mentem vissza, és persze akkor már 2 hete késett...folyamatosan csinálta a doki a rákszűrést a terhesség folyamán. P2 volt végig. De ha gond lett volna, azt mondta megcsinálta volna a konizációt és bevarrta volna a méhszájat a terhesség végéig.
2014. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen eredmenyem volt, de 5 hetesen mikor az orvos ujra kenetet vett, visszajavult p2 re es eltunt a hpv gyanum is. Remelem vissza sem ter.
2014. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!