Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Osiris nyc 83 mid shr márkájú...

Osiris nyc 83 mid shr márkájú cipőről szeretném ha leírnátok a véleményeteket, tapasztalaitokat!?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok. Itt mennyibe kerülne egy ilyen cipő, vagy hol tudnám olcson megvenni?
2012. okt. 13. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem nem tetszik, hogy belül ilyen szőrös (még akkor sem, ha télre gondoltad a cipőt) :S Amiről viszont tudok mit mondani, az a sima NYC 83. Az baromi jó, kényelmes, laza, jól néz ki, tartós és jó minőségű. Nem mellesleg szerintem ez is elég lesz télen. Olcsón? Hát nem tudom, olyan 25 körül van például Garage Store-ban. Nekem onnan van, leviszik Debrecenbe is gondolom :D
2012. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arról nem tudok írni, hogy milyen (egyébként én is ilyet akarok venni csak nem mid-be), de az áráról igen. Olcsón megtudod venni a Garageban röpke 28.990 Forintért a magasabb szárú pedig 31.990 Ft. Máshol nem hinném, hogy megtudod venni max. offline shopban, de ott sem olcsóbb.


GARAGE STORE - Debrecen

Csapó u. 30. / Fórum Üzletház: -1.szint

2012. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, annyi lenne még hogy a telet hogy bírja? mármint a latyak, sok hó nemárt neki?nemfog beázni?
2012. okt. 14. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell belemászni bokáig a sós latyakba, és bírni fogja sokáig. Nem csak a fáknak nem tesz jót az az ótvar sós hólé :D
2012. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!