Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vizsgaljak ki azt ha...

Cintuskaa kérdése:

Hogy vizsgaljak ki azt ha elvan zarodva a petefeszek?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben csak orvosi beavatkozas segithet? Vagy van mas megoldas is? Ha extra rendszertelen a menstruaciom akkor ez a problema fent allhat? Vagy akkor egyaltalan nem lenne menstruaciom? Mi tavaly oktober ota vagyunk a baba teman . (heti 3-4x-i egyuttlet) es semmi . es mar annyira aggodom. Tobbszor neztem tesztet negativ volt vegig . ha elmegyek a nogyogyaszhoz akkor ha azt kerem nezze meg a petefeszkem akkor ezt egybol megis tudja nezni? Vagy hogy kepzeljem el ezt? Hormon vizsgalatra kuldott de nincs menszeszem . szedtem barst cserjet sikertelenul.

2016. máj. 15. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs PCOS-ed véletlenül? A túlsúly is és az hogy nem jön meg hónapokig, erre utalhat. Pattanások? Ritka haj? Szénhidrát éhség? Ezek vannak mellé? Menj el egy terhelés cukor és inzulin vizsgálatra, keress egy endokrinológust!
2016. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ilyen terhelesen voltam . minden tokeletes. Pajmirigy eredmenyeim tokeletesek . annyira kovernek nem erzem magamat. Pattanasaim annyi van amennyi egy atlagos tininek. Az arcomon mar aligha a hatamon egy par. A hajam suru nem is nagyon latom hogy hullana. :) csak idoszakonkent.
2016. máj. 16. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!