Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefeszek ciszta, terhesseg....

Petefeszek ciszta, terhesseg. Vagy mehen kivuli? Melyikre tobb az esely?

Figyelt kérdés
3.ho 2.an volt menzesz kb 4napig,ra 2napra, lehet h picivel elotte vedekezes nelkul parommal voltam,aki mar nincs velem!ra masfel 2hetre meg egy vedekezes nelkuli alkalom elofordult..a lenyeg h hetek ota gorcsolok,van mikor kevesbe, d van amikor iszonyatos!6an orvosnal jartam rakszures miatt, eredmeny minden rendben,de bal oldalt 47x37mmes cisztat latott...amugy tobb, mint egy hete kesik,neha rosszullet,hanyinger,tnapi egyeuuttlet utan borzalmas gorcseim voltak, ah egesz nap,de elviselheto volt!olvasgattam dolgok utan,a ciszta milyen fajdalmakkal jarhat, hasi gorcs is lehet,d haziorvosom szerint kizart, h cisztatol vannak ezek a nagy gorcsok, maskor is volt cisztam,de semmi fajdalom...ra par napra meg is jott!nagyon aggodom,mondta doki ha nem jon meg jovo 7kozepeig, akkor teszt! a kerdesben is szerepel 3elofordulhato dolog, amire meg par napig pontos valaszt sajnos nem kapok! kerem aki tud segitsen....
2016. ápr. 8. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány napos szokott lenni a ciklusod? Ha mostanában várható, simán ellőhetsz már most egy tesztet, pár száz forintért már kapható drogériákban, legfeljebb negatív lesz és megismétled a jövő héten is. A második alkalom március 18-22 környékén lehetett, lassan már abból is kimutathatja egy teszt, az esély megvan rá.

Nagy ciszta tud okozni görcsös panaszokat, de beléd em látunk...

Én visszamennék nődokihoz, ha ez így folytatódik (nem jön meg, görcsölsz), de előtte csinálj mindenképp egy tesztet.

2016. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt,volt mar cisztam, kicsivel nagyobb,de semmilyen fajdalommal nem jart,ezert is aggodom kicsit!doki azt mondta, h o nem lat terhesseget....azert hetfon csinalok egyet, kedden vissze megyek hozza, remelem valaszt kapok, h mitol is vannak ilyen fajdalmaim
2016. ápr. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!