Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek ciszta terhesség?...

VCamiMyra kérdése:

Petefészek ciszta terhesség? Ovuláció

Figyelt kérdés
31vagyok mar par eve kiderult hogy kétoldali petefészek cisztaim vannak akkor 86kg voltam 163 cm vel.utana elkezdtem fogyozni leadtam egy ev alatt 28kilot megismerkedtem a mostani párommal.sajnos visszajött 9kilo plusz 69vagyok .4honapja eldöntöttük hogy próbálkozunk babat szeretnénk ovulaciokor es elotte par nappal voltunk egyutt azota is sikertelenül most fogom megvenni az inofolicot valaki van vagy volt mar igy hogy nem jott ossze a baba?

2016. ápr. 1. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a 69 kg mèg nem sok,az Inofolikot énis ittam 3 honapig de az ára miatt nem birtam tovább alkalmazni.Állitolag van 1 ugyanolyan hatoanyagokkal megáldott csodaszer mint az Inofolik csak fele annyiba kerűl.
2016. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ akkor ezek szerint neked se használt
2016. ápr. 2. 09:17
 3/3 fodormenta ***** válasza:

Majdnem másfél évig próbálkoztunk, hónapról hónapra egyre több mindent megtettünk a cél érdekében. Így nem tudom, végül mi használt, de nekem is mindkét petefészkem tele volt kis cisztákkal. Leírok mindent, aztán válogatsz belőle, vagy fokozatosan felépíted, amíg nem sikerül: Aviva torna (főleg a ciszták miatt!), hastánc (a nőies energiákat segíti, jobb ilyen sport, mint pl a futás, kondi), Inofolic (később az ára miatt vitaltrend webáruházban töredékéért az inozitol por), folsav, gyógyteák (ciklus első felében málnalevél, második felében palástfű), páromnak maca kapszula, cink. És nem utolsó sorban az utolsó pár hónapban IR diéta (szénhidrátok minőségére kell figyelni, lassú felszívódásúak előnyben! no cukor és no fehér liszt). Utolsó hónapban ezt a listát a barátcserje kapszulával egészítettem ki, és abban a hónapban végre sikerült :)

9 hetes kimamama

2016. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!