Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült teherbe esni a...

Kinek sikerült teherbe esni a forever multi maca segítségével?

Figyelt kérdés

Eddig (E)vitamint szedtem de nem igazán jött be. Egyik ismerősöm fel hozta a figyelmemet hogy inkább próbáljam meg a fenti vitamint. Van itt olyan kismama akinek sikerült teherbe esni?

Én már 37 éves vagyok és nem szeretnék már tovább várakozni. Minden tapasztalat érdekel és nagyon szépen köszönöm :-)


2016. máj. 16. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azt is állítja, hogy igen, vagy hazudik,vagy csak bemeséli magának, és legfeljebb placebóként hathatott.
2016. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz.

Ha régóta nem sikerül gyakori együttlét esetén sem, akkor inkább vizsgáltassátok ki magatokat, annak értelme is van.

2016. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6 hónapig szedtemmèn is ès a fèrjem is, nekünk nem használt.
2016. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Teherbe esni nem ettől fogsz,hanem a spermától.

Ha nem jön össze a gyerek,akkor ilyenektől sem fog összejönni,mert más gond van.

2016. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, sajnos nem pozitív válaszok jöttek, orvosnál voltam és csinált ultrahangot és vérvétel is volt azt mondta rá kell segíteni a nyálka hártyára kicsit de az E vitamin nem használt.
2016. máj. 17. 08:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Palastfu tea hormeel hús és tejmentes étkezés sok zöldség nekem így jött össze 6 hó után azonnal
2016. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Ahhoz, hogy valaki megalapozott véleményt írjon valamilyen termékről, ahhoz ismernie kellene az összetevőit, a hatásmehanizmusát.A maca növény termékenységet, libidót növel, spermaszámot szaporít. A párodat is megvizsgálták már? Komlex, az E vitamn mellett másokat is tartalmazót próbáljki a nyálkahártya megerősítésére, Az omega 3 pl fpkozza a méh erezettségét, ezzel a jobb táplálását.A gyógynövények nagyon sok esetben segítettek már.Ha esetleg érdekel tudok küldeni pár konkrét cikket ezekről.Sok sikert!
2016. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó.
2016. máj. 18. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon szívesen. Ha érdekelnek a cikkek és adsz egy email címet, akkor szívesen elküldöm.Túl nagy méretűek ahhoz, hogy itt átmennének.
2016. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
a strandon nagyon jól lehet teherbe esni:) Még akkor is ha nem akarod:) Valamint használd rendszeresen a párod vagy párjaid törcsijét, és akkor is garantált a siker.
2016. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!