Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek azoknak hamarabb...

Szerintetek azoknak hamarabb összejön a baba, akiknek pontos a ciklusuk? (mindig 28 napra jön meg)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb az esély rá, de hallottam már olyan esetről amikor a nőnek rendszerelen ciklusai voltak mégis hamar jött a baba. Nálunk négy éve nem sikerül már HSG-n is túl vagyok eddig mindent rendben találtak.És nekem is pontos ciklusaim vannak renre szép peteéréssel és normális mensivel. Mégis van valami gubanc. Talán kinyírom párom hadseregét akkor inszem jön.
2010. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem rendszeresek a ciklusaim. Van, hogy 8. napon van peteérésem és van, hogy a 14-en. Viszont már olyan is előfordult, hogy a 30. napon volt, de erre csak egyszer volt példa. Ebben a hónapban kezdtünk el próbálkozni.
2010. ápr. 9. 20:23
 3/13 A kérdező kommentje:
Kitartást kívánok neked, remélem, hogy minél hamarabb össze jön a baba.
2010. ápr. 9. 20:23
 4/13 anonim ***** válasza:
28 napos ciklussal, elsőre sikerült
2010. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell hogy mindig pontos legyen, az a fontos hogy legyen es hogy tudd hogy mikor van. Ahogy sokan mondtak mar itt, nem vagyunk gepek, minden honap mas es mas. Sok sikert!
2010. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nincs összefüggés, vagy én vagyok nagyon szerencsés :)

Nekem mondhatnám, "nincs ciklusom", az az nem volt! Hol 28 napra, hol 35 napra és ezek között jött meg. Nem volt két egymást követő hónap, amikor u.a. lett volna. Mégis amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, köv. hónapban már sikerült is :)

2010. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok.

Én is kívánok neked minél hamarabb pozitív tesztet :)

A lényeg hogy van peteérésed ! Hajrá :)

2010. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a válaszokat és a jó kívánságokat. :))
2010. ápr. 10. 16:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Most megint nem fog időben megjönni, mert még nem volt pém, pedig már a 15.napon vagyok. De nem zavar a lényeg, hogy legyen peteérése. :)
2010. ápr. 10. 16:07
 10/13 A kérdező kommentje:
-e :D
2010. ápr. 10. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!