Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most nincs peteérésem?...

Akkor most nincs peteérésem? (Hőgörbés, nagyon el vagyok keseredve)

Figyelt kérdés
6 hónapja nem sikerül a baba és ebben a hónapban elkezdtem ovutesztelni és hőmérőzni. Görbét nem tudok linkelni mert egy alkalmazásban vezetem, de ciklus első felében végig 36.5-36.6 volt. Aztán egyszer csak vasárnap pozitiv lett az ovuteszt!! Másnap, azaz hétfőn le is esett a hőm 36.3-ra, gondoltam szuper, "a nagykönyv szerint". Azóta viszont 2 nap telt el és tegnap 36.6 volt, ma 36.5, tehát annyi mint a ciklus első felében. Ez a második nap a feltételezett ovuláció után, létezik olyan hogy még nem emelkedett meg hanem majd 3. Nap fog?? Vagy akkor 100% hogy nem volt ovum?? Kérlek segitsen valaki aki ért hozzá. Van még remény?
2016. máj. 18. 06:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Használtad tovább az ovu tesztet? Mikor volt az első negatív nap? Nem mindenkinél ugrik meg hirtelen a hő, van akinél csak fokozatosan emelkedik. Mérd tovább, kiderül mi lesz.
2016. máj. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hétfőn már negativ volt!
2016. máj. 18. 06:45
 3/31 vera-nick válasza:
Ha az ovu-teszted pozitív volt és a hőd is leesett, akkor kellett legyen ovud, mégpedig hétfőn, aznap amikor a pozitív utáni első negatív teszted lett. Én egyébként ugyanígy vagyok pont, mint te, annyi különbséggel, hogy mi 10hónapja próbálkozunk és én nem ovu-tesztelek, mert elég rendszertelen a ciklusom PCOS miatt, így elég sok tesztet el kéne lőnöm, hogy azon lássak valamit. Viszont mérem a hőmet és 3nappal ezelőtt az átlagos 36.4-36.5-ről leugrott 36.1-re, majd másnap vissza 36.3-36.4-re és azóta is ott van. Tegnap volt a nagykönyves nyúlós nyákom, és én is abban reménykedtem, hátha megindul felfelé ma reggel a hőm. De ugyanúgy a 36.4-en maradt. Szerintem most jön az a rész, hogy türelmesen várni kell tovább és jelenleg örülni annak, hogy legalább nem ugrik le vissza. Remélem lassan pedig elindul felfelé, drukkolok neked is!!! :) jó lenne már végre bebabásodni ;) kíváncsian várom majd, írd meg, hogy hogy alakult...
2016. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Irni fogok mindenképp! Most olvastam valahol hogy peteéréd utáni második nap azaz a 2. Dpo-n gyakori hogy kicsit visszaesik a hő, nekem holnap lesz a 3. Nap úgyhogy még bizakodok hogy emelkedni kezd!
2016. máj. 18. 12:19
 5/31 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor te is május 30-31. Körül nem várod? Nekem aznap mikor leesett a hőm is nagyon fáj a mellem pontosabban a mellbimbóm, de annyira, hogy éjjel konkrétan megébredtem rá! És ma meg krémes sárgás folyásom van (ovu után 2 nappal, ha volt....) nem tudom, mi azért folytatjuk a 2 naponta szexet, hátha tényleg csak próbálkozott a szervezetem és nem sikerült és újra próbálja majd :) (talán a folyás is erre utal)
2016. máj. 18. 12:41
 6/31 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, én is 30-31 körül nem várom. Nekem vasárnap volt pozi az ovu teszt hétfőn negatív, kedd reggelre 37,1 ma reggelre 37,2 volt a hőm, szóval bizakodó vagyok hogy talán ebben a hónapban majd sikerül a babóca. Szorítok neked is :)
2016. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanígy vagyok mint te, vasárnap pozitiv ovuteszt, hetfőn negativ! Csak az a külömbség hogy nekem nem ment fel a hőm sajnos :( (pontosabban a hétfőihez képest felment, de a 36,5 még nem igazán számit emelkedett hőnek ugye?)
2016. máj. 18. 13:07
 8/31 A kérdező kommentje:
Meg még arra is gondoltam hogy rosszul mérem a hőt. Digitalissal mérem szájban és miután berakom kb 5-10 másodperc után már csipog is hogy kész! Most olvasom hogy több helyen is irják hogy legalább 5 percig kell mérni akkor is ha közben csipog többször. Ti hogy csináljátok?
2016. máj. 18. 13:25
 9/31 vera-nick válasza:
Igen,egynelöre én is igy valahogy nem várom,de tényleg nálam az is kérdés,hogy volt-e peteérés egyáltalán és elindul-e felfelé vagy megrepedt-e (mert az én esetemben ugye ezzel van nagyobb gond). 2naponta tuti érdemes folytatni az együttléteket,ezzel mi is igy vagyunk,igy legalabb az esélyt nem vesszük el magunktol. 1.válaszolo,szoritok nektek is,te is irj majd hogy sikerült-e bebabásodni ;)
2016. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 vera-nick válasza:
A digitálisnál ha csipog akkor elvileg annyit jelent,hogy a valós értéknél pár tized fokkal kevesebbet mutat (ez tipusfüggö is hogy mennyivel) és ha benthagyod tovább (akár 5percig) akkor fogja mutatni a valós értéket. De ha görbét készitesz akkor szeintem az a lényeg csupán,hogy ugyanazzal a technikával mérj a kezdettöl fogva. Mert hiába mutatna most többet ezzel a módszerrel a hömérö, ha 1héttel ezelött is igy nézted volna,hogy sokáig bent van, akkor eleve az alaphöd is magasabb lett volna és ugyanott tartanál mint most.
2016. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!