Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várkonyi Péter magánrendelésén...

Várkonyi Péter magánrendelésén mennyi egy vizsgálat?

Figyelt kérdés
Flór Ferenc kh.-ban dolgozik egyébként.
2016. máj. 18. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt olvastam neten,hogy 8evvel ezelott 8000ft volt egy vizsgalat!

Ma mar tuti tobb... Meg volt aki azt irta,hogy nagyon nem ajanlja senkinek,mert bunko,kiveve ha nem fizeted meg a kedvesseget is

2016. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvosom ragaszkodott hozzá, h Várkonyi csinálja nekem az utolsó uh-t. Elmérte a gyereket és meg akarta nekem magyarázni, h nem hibázott. Utána a sajátom is megnézett, tényleg el lett mérve a baba. Rajtam látszik, h nem az alsó decilisbe tartozom és meg is kérdeztem tőle, h mivel tartozom a vizsgálatért, semmivel volt a válasz.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, 10-12 között szokott lenni egy Flór Ferences magánrendelés. Állítólag nála is ennyi.(A szülés pedig a tízszerese.)

2016. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rákszűréssel együtt 12-15ezer.

14éves korom óta hozzá járok, én kedvelem és bízom benne.

Anyukám életét ő mentette meg egy műtéttel.

Kedves, ha kedvesek vele, mogorva, ha lekezelően (felsőbbrendűen) közelítenek hozzá.

2016. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!