Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. mennyibe kerül egy nőgyógy...

Kb. mennyibe kerül egy nőgyógyászati magánrendelésen a vizsgálat? Illetve terhesgondozás magánpraxisban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A magándokitól függ. Van, aki csak 2ezret kér vizsgálatonként, van aki 5ezret és van, aki többet. Ha van már konkrét elképzelésed, hogy kihez akarsz menni, akkor a hozzá járó kismamáktól érdeklődj vagy hívd fel a dokit, és kérdezd meg, hogy nála mennyi lenne egy vizsgálati díj.
2013. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fel is fogadod szülni az orvost, akkor egy 200 ezer biztos, a terhesgondozás. Persze, ha a labort állami kórházban csinálod meg.
2013. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az en orvosomnal 8e egy sima nőgyógyászati vizsgalat, a terhesgondozas pedig alkalmankent 6e. A szülésre, ha rá kérdezel ez az orvos az "amennyit gondol" választ adja. En 80e-t adtam, mert valóban elégedett es halas voltam, de pl a szobatarsam is nála szült, o 20e-t adott es bizony nem volt vele kevésbé kedves, figyelmes vagy udvarias.
2013. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, függ attól is, hogy Bp, vagy vidék. De Bp-en belül is nagy különbségek vannak. Az én dokim pl 12.000-et kért a terhesgondozásért havonta (ennek 10x-esét a szülésre), de azóta már emelt és 14.000 a terhesgondozás. De rengeteg doki fogad már 8000 körül. Általában a gondozás 10x-esét illik adni a szülésért, van aki ezt meg is mondja...
2013. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem komlekszen 150 ezerbe került.
2013. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 12.000 Ft-os vizitdíj, már túlzás.Mit tud nyújtani ennyi pénzért? Annyival extrám tudással rendelkező orvosról van szó?
2013. jan. 26. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát elég felkapott doki, nekem is ajánlották, és mivel már előtte tévesen rossz eredményt kaptam a 12. heti down- szűrésen, azután mentem hozzá, és már semmi nem volt drága a babám egészségéért és a nyugalmunkért! És nagyon jól döntöttem, szerintem nagyban megkönnyítette az életünket végig a terhesség alatt, mindent soron kívül intézett nekünk, a szülés is nagyon flottul ment, és úgy vállal el, hogy tudja nagyjából előre az éves programot, mikor kell vagy akar elutazni, és ha akkortájt vagy kiírva, akkor nem is vállal, megmondja előre, hogy ha hívják, akár a karácsonyi vacsi mellől is pattan...

Úgyhogy mi biztosak voltunk abban is, hogy ott lesz, nem úgy, mint sokan elmondják, hogy végig volt fogadott orvosuk, aztán meg elment nyaralni, vagy egyszerűen nem ment be...

Persze lelkiismeretes dokik biztos vannak olcsóbban is, nem ettől függ, de aki ennyiért vállal, és így is dugig van kismamával a magánrendelése, az elég nagy elégedettséget jelent szerintem...

2013. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én dokimnál 10.000 Ft-nál kezdődik/alkalom. Egy fővárosi intézetről van szó, nagyon kellemes, luxusra hajazó légkörrel :)
2013. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!