Van-e okom aggódni?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt voltunk a párommal az együttlét végén észrevettük, hogy az óvszer bent maradt.

Vége kint volt osszefogtam és eltavolitottam. Ma megjött a vérzésem. Van e okom aggódni higy terhes vagy-e vagy sem?

Kérlek normalisan válaszoljatok, köszönöm :)



2016. máj. 19. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Szerinted monitoron keresztül beléd látunk? Ilyen esetekre van a 72 órás tabletta. Igen, el kell menni a nőgyógyászodhoz, elmondani mi történt, megvizsgál, felírja a gyógyszert, beveszed és megnyugszol. Ha szexelni van eszed, akkor a problémákat kezelni is legyen.

29N

2016. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs okod aggódni, de akkor is az a biztos, hogyha a nőgyógyászoddal konzultálsz.
2016. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudok olyanról, akinek ilyen balesetből lett gyereke. Vannak olyanok, akiknek menstruáció körül volt tüszőrepedésük és ezt az időszakot találta meg a spermium...

Van rá esély, hogy terhes legyéĺ, itt az a kérdés, hogy belefér-e egy nem tervezett gyerek az életetekbe?

Ha nem, akkor irány a nőgyógyászati ambulancia esemény utániért.

2016. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igen igazatok van es en is tudom de sajnos ez most megoldhatatlan. A menstruaciom viszont pontosan a várt napra a szokásos alhasi görcsökkel pont időben megérkezett. Ezért gondolom hogy nem lehet baj
2016. máj. 19. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Az sajnos nem jelenti azt, hogy nem lehetsz terhes, mert ilyenkor még nem ágyazódna be a megtermékenyített petesejt, csak úton van a méh felé. Az leghamarabb is 6-8 nap, amikorra a vérzésed már várhatóan elmúlik. Habár ilyenkor vékony még a nyálkahártya, ha úgy van, be tud ágyazódni. Pont egy olyan kismamával voltam tegnap együtt nst-n, akinek kb. menstruáció környéki fogantatásból lesz gyereke.

:(

2016. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!