Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzeszem utolso napjatol ket...

Menzeszem utolso napjatol ket naponta egyutt vagyunk a ferjemmel. Szerintetek sikerulhet a pici? Annyira szeretnenk mar

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, sikerülhet. (de erre az esély egészséges pár esetében is sajnos csak 20%) Azért drukkolok! :)

Egyébként vezetsz hőgörbét?

2016. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Mivel a lazmeronk nem mutat valós erteket es erre csak nemreg jottem ra.. Tervezek venni ( mindegy milyet veszek?! )
2016. máj. 19. 14:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 12 éve digitálisat használok, nekem bevált.
2016. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ertem. Megprobalok venni azt es remelem sikerul nekunk :)
2016. máj. 19. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk így sikerült! 8hkm :)
2016. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Helyes válasz ***** válasza:
Ne görcsölj,az is akadály lehet.Jön az meglásd idejében.Ha nincs szervi korlátja,akkor meglesz.Ha van akkor is :)
2016. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Enigma-108 válasza:

Kedves kérdező és leendő édesanya !


Teljesen egyetértek utolsó válaszadóval (Helyes válasz), hogy nem szabad görcsölni, mert az csak akadályoz az "eredményben". Ha visszagondolsz akkor nyilván volt olyan tapasztalatod az Életben mikor egy kihívást (megfelelő felkészüléssel), de LAZÁN oldottál meg és simán sikerült.

A gyermekvállalással sincs ez másképpen.

Habár férfiként beszélek, de magam vagyok az élő példa arra, hogy nem a lázmérőzésen meg a naptárböngészésen múlik mikor jön egy gyermek. Szüleim eleve 2 gyermeket szerettek volna és a nővérem után kifejezetten vártak és akartak engem.....mégis 8,5 évvel később érkeztem csak meg. Úgy látom, sajnos ma a biológiai (túl)képzésnek köszönhetően hajlamosak vagyunk elfelejteni a "gyermek-áldás" szót és jelentőségét. Nem célom hitbéli vitába menni, de nem csak rajtunk múlik hogy MIKOR érkezik egy gyermek.

A szájhúzkodóknak ajánlom figyelmébe, hogy ha elvárásokat támasztunk valamivel szemben az MINDIG akadályt jelent, nem pedig megoldást. Azt is hozzátenném, hogy akadnak gyermekek akik annak dacára születnek, hogy védekeznek a partnerek (gumi, pesszárium és még fogamzásgátló mellett is). SEMMI NEM VÉLETLEN....de egy Gyermek születése egész biztosan nem az !

Sok sikert kívánok és Szeretet-TELJES befogadó közeget leendő kis csodátoknak ! ;)

2016. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak semmi görcsölés, jön a baba amikor úgy érzi itt az idő :)

Egyébként mi is 2 naponta voltunk együtt, így sikerült teherbe esnem 2x is, de sajnos először úgy döntött nem marad velünk :( nem volt még itt az ideje... de fél év múlva újra sikerült, azóta már 4 hónapos a kislányom :)

De a lényeg a kérdésedre válaszolva hogy igen sikerülhet, sőt a legjobb módját választottátok :) Talán még megpróbálhatod az ovulációs tesztet, sokaknak segít! :) Drukkolok :)

2016. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Meridián1 ***** válasza:

Szeretkezzetek minél többet (amikor jól esik)...

Ne azért szeretkezzetek, mert a "gyerekcsinálás" a cél.

Minden rendben lesz és nem kizárt hogy február - március környékén jönni fog a gólya. :)

2016. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Argony válasza:
Igen.
2016. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!