Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel segíthetem ennél jobban...

Mivel segíthetem ennél jobban a teherbeesést? Leírnátok hogy nektek hogyan sikerült? Talán én nem jól csinálok valamit.

Figyelt kérdés
Clostilbegytet szedek, ez a 3.hónapom. Nagyon szeretnénk már babát.. Talán én nem jól csinálok valamit ?

2016. máj. 20. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
A baba akkor jön amikor a jó Isten is úgy akarja. Én ezt tapasztaltam. Nem véletlen akkor estem teherbe amikor egy másik helyre költöztünk!! Ennek így kellett lennie. Spontán összejött, pedig 6 és fél éve vártuk már és semmit nem tettem érte az ég világon! Sőt, még züllött életmódot is éltem mert már elegem volt hogy semmi nem jött össze nekem az életbe, ezért. Erre itt van nekem a meglepetés, és most boldogabb vagyok mint valaha!!
2016. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Egyet értek az előző hozzászólóval. A baba jön, ha itt az ideje. nem ismerem ezt a gyógyszert, de nem tudom, hogy jó e bármit is szedni azért, hogy legyen az embernek bébije. Én azt számoltam ki, hogy peteérésem mikor lesz, azt durr bele előtte 3-4 nappal már. 7hónap alatt sikerült összejönnie a babának.

És mi nem akrobatikáztunk, nem pakoltam a lábamat semerre se. Csak hagytuk, hogy a természet elintézze.

2016. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Végülis nem írtad le, mit csinálsz.


Ami nem árthat, nekünk kétszer is összejött: kétnaponta szerelmeskedni. Így lehetetlen elmulasztani a peteérést, akármilyen is a ciklus, vagy ha spontán peteérés van, akkor sem.

2016. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretned, probald meg az ovutesztet:) nekunk bevalt:)
2016. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam.. De az sem biztos... Oke, kimutatja ovulaciod van.. Es ?? Lehet hogy mar a vége, az a lényeg hogy én nem vagyok elragadtatva tőle !
2016. máj. 22. 01:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem teával jött össze 5 hónap próbálkozás után. A ciklus első felèben cickafarkfű teát ittam, a 2-ban palásfüvet. Abban a hónapban sikerült is :) olvass utána nekem bevált
2016. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ritkábban szexeljetek. És közben semmi maszti! A pasinak nő megtermékenyítő képessége, neked jobban fog esni ami szintén növeli a dolgok esélyét.

Nézz utána!

2016. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 honapom ment el ra mire rajottem h h mukodik az ovulacios teszt, 4: honapban terhs lettem:) ki kell tapasztalni, amikor mar kozelit h pozitiv a csik, akkor voltunk egyutt masnap negativ volt mar, akkor nem es abbol foggant, szoval ha egyforma eros a ket csik akkor mindent bele. Mi ettuk meg melle a parommal a mehpempot is.
2016. máj. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!