Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt eseten nem vart...

Pozitiv teszt eseten nem vart utan ket nappal mensturacio-szeru gorcsok normalisak?

Figyelt kérdés
Szerdara nem vartam es tegnaptol kezdodoen szinte egesz nap erzem, hogy gorcsol a hasam, hol kevesbe, hol erosebben. Ez normalis? Koszonom, ha megosztjatok a tapasztalataitokat!
2016. máj. 20. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem normális, van akinek a menzesze is megjönn bár igyaz nem ugy ahogy normális esetben. Mert a szervezett emlékszik arra ,hogy meg kellene jönie.
2016. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

normális, nyugi! én is görcsölgetek, szurkál a hasam. ha vérzés is van, akkor kezdj el aggódni, dokihoz menni.

6hkm

2016. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális. Ha nagyon erősen görcsölsz, hogy szinte kibírhatatlan akkor szedjél magnéziumot nekem ezt mondta a dokim. Ha vérzést, pecsételést tapasztalsz akkor azonnal menj dokihoz! Persze legtöbb esetben nem szokott gond lenni a pecsételés, de jobb félni!


7hkm

2016. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, nagyon kedvesek vagytok, megnyugtattatok.
2016. máj. 20. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kezdj el szedni magnéziumot és meg fognak szünni a görcsök!
2016. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!