Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminokat ajanlanatok...

Milyen vitaminokat ajanlanatok? Babot szeretnénk mar lassan 2 éve h nem jön. Most múlthonapban el kezdtem szedni E vitamint. Mondtak itt is paran h az jó. De szivessen fogadnék még par tanacsot! Köszönöm elöre is

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 16:41
 1/9 Bella169 ***** válasza:

Folsavat mindenképpen érdemes lenne.

Én személy szerint terhesvitamint ajánlanék. Van több féle. Az minden téren feltölti a vitaminraktárakat. (amúgy is javasolt már tervezéskor elkezdeni szedni)

A másik, hogy ha két éve nem jön a baba érdemes lenne legalább az alap kivizsgálásokra elmenni, mert lehet egy aprócska dolog gátolja csak a teherbe esést.

Amit javasolt megcsináltatmi:

Férfi részről egy teljes vérkép és egy spermavizsgálat.

Női részről:

- teljes vérkép cukor terheléssel (esetleg megfejelve egy inzulin szint nézéssel)

- teljes hormonsor

- ha eddig minden rendben egy petevezeték átjárhatósági.

2016. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem most ajánlotta a nögyogyász ismerösöm ,hogy Inozitolt szedje, propoliszt megy Folsavat plusz jod.
2016. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]



2. vagyok

2016. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kitty12345 ***** válasza:
Nekem a dokim kifejezetten ajánlja az inofolic-ot. Mosz azt szedem illetve iszom mert vízben oldódó por.
2016. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat nagy segitség :) 1 eske..igen tudom mar kaptam be utalot egyszer de ugy éreztem erőt veszek magamon s addig addig probaljuk mig sajat magatól nem jön.... most viszont mar bele untam ugyh adok még par honapot és neki vagunk ha nem jön!!
2016. máj. 20. 17:28
 6/9 A kérdező kommentje:
2eske :) az hasonló lehet mint a méhpempő nem?
2016. máj. 20. 17:30
 7/9 A kérdező kommentje:
4 eske az inofolic az ami folsavat is tartalmaz ugye??
2016. máj. 20. 17:37
 8/9 Bella169 ***** válasza:

Csak hogy erőt adjak:

Tudom, hogy az ember nem szeret vizsgálatokra járni, azt meg egyenesen utálja hallani, hogy valami baj van. Főleg babatervezés setén

1 évig próbálkoztunk. Utánna végig mentünk a fent leírtakon.

A petevezeték átjárhatósági vizsgálatot követő ciklusban megfogant a lányunk. Mára 9 hónapos aktív mosolygós baba.

Átjárható voltam ugyan de kissé szúk volt a petevezetőm, elég volt annyi, hogy a vizsgálat során áthaladó kontrasztanyag kicsit tágítson rajta és már össze is jött a várva várt baba.

2016. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2.

igen méhpempö meg inositol.

2016. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!