Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális terhességi...

Clearblue digitális terhességi tesztet próbálta valaki? Jó lehet?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 13:30
 1/8 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Èn próbáltam és nekem pontosan mutatta a tényeket :) Arra figyelj, h nem a terhesség korát lövi be- tehát nem a legutolsó mensitől számol- hanem a fogantatàstól. Patikàban egyébként olcsóbb, mint drogériában.
2016. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert elég borsos ára van a többihez képest, nem akarom kidobni a pénzt az ablakon. Meg olvastam más fórumon, hogy sokaknak nem mutatta a fogantatást. Volt valakinek ilyen?
2016. ápr. 20. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Annak nem mutatta a fogantatást, aki olyat vett,ami nem rendelkezik fogamzásjelzővel.Van ilyen is a piacon! Ja és írja is a papírja, hogy hülyeséget tud kiírni ha túl sok vizeletet kap én is jártam vele így, az én hibám volt.
2016. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
´´hülyeséget tud kiírni ha túl sok vizeletet kap én is jártam vele így, az én hibám volt´´ - ezt jó tudni, ez új. més sehol sem olvastam. köszi
2016. ápr. 20. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
En csak olyan tesztet vettem. Nekem bevált. Tok no volt látni,hogy 2-3+ :)))
2016. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rendelek, nem várt napján vagyok, de van egy kis barnázás, remélem nem jön meg :(, várok még péntekig, utána tesztelek ha addig nem lep meg a masni
2016. ápr. 20. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szorítok! :) hajra! :)
2016. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. ápr. 20. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!