Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet rossz előérzetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet rossz előérzetem?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre inkább olyan érzésem van, h a barátomnak van más valaki is a képben.. Nem tudom miért, egyszerűen megérzés. Az utóbbi időben nagyon furán viselkedik, egyre több a negatív megjegyzése rám (súlyommal kapcsolatban) pedig semmivel nem másabb, nem híztam semmit sem.. közel dolgozunk egymáshoz és mostanában ha hívom őt ebédre, akkor ő már vagy túl van rajta, vagy még munkája van. Eddig mindig várta, h együtt menjünk enni. Este, h lemegy tornázni, de minden 15 percben látom, h chat-en fent-fent van... Többször összeveszik velem, majd hirtelen bocsánatokat kér. Nem vagyok vele buta, kérdőre sem vonom őt, de nagyon ez az érzésem... Ha történik valami összezörrenés, akkor másnap mint akit kicseréltek volna: nézni minden kívánságomat, majd újra minden elölről, a sunnyogások... Hogyan tudnám ezt "kinyomozni"? Nincs konkrét bizonyítékom, ezért nem állíthatok neki csak úgy..
2016. ápr. 26. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Felesleges nyomozni, azt döntsd el, hogy ez a jelenlegi állapot megfelel, vagy sem.
2016. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem valamilyen sámán lehetsz, az ereidben varázserő lakozik. és álmaidban megérzed a jövőt és a rosszat.
2016. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 , nekem általában a megérzéseim mindig bejönnek, szóval még a boszorkányságra is gyanakszom :D
2016. ápr. 26. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Én tudom, hogy nehéz így. De próbáld meg rávenni magad arra, hogy leülsz vele és tényleg normálisan beszélsz vele erről. Mond el neki, hogy rosszat érzel, rossz előérzeted van, és ha van valami, inkább mondja el.

Ha nekem mondaná ezt a barátnőm, őszinte lennék. És ha egy héten 30x felhozná a témát, akkor annyiszor nyugtatnám meg.

Igaz, mindenki másképp viselkedik, másképp reagál.

2016. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet vele ilyenekről beszélni, de sokszor azt gondolom, h csak nekem ment el az eszem és beképzelem magamnak...De most is. Megjött edzésből, mire írtunk volna, hoppá, hirtelen át kell mennie a haverjához...
2016. ápr. 26. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá nyíltan. Sajnos tudom, hogy miről beszélsz a rossz érzés kapcsán. A bizonytalanságnál minden rosszabb. Ha valakihez közel vagy, simán megérezhetsz ilyen dolgokat.

Remélem őszinte lesz veled. Én biztos rákérdeznék, de nem vádló, támadó módon. Jobb ezt tisztába tenni.

2016. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!