Ez szellemcsik?

Figyelt kérdés

Ha egyaltalan latszik valami fotozva.

Szaradasi nem lehet, mert egybol latszott, ahogy megcsinaltam a tesztet.

Penteken lenne esedekes a kovetkezo mensim.


[link]

[link]

[link]


2016. máj. 25. 07:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a tesztcsíkot látom
2016. máj. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

valami extradurva halványan látszik, de annyira nagyon halvány, hogy nem lehet kivenni a színét.

Ha van színe, akkor extrahalvány pozitív, ha szürke, akkor szellemcsík, de élőben te biztosan jobban látod.

Várj még pár napot (bár én biztosan nem tudnék, és holnap reggel is tesztelnék egyet), aztán drukkolok, hogy színes és erősebb legyen :)

2016. máj. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A tokban nem tunt szinesnek, tok nelkul halvany piros volt.

Lehet, hogy tesztelek holnap reggel ujra, mert van meg 4 tesztem es ez az utolso honap, hogy probalkozunk. Ha nem hasznalom el, akkor max a baratnomnek adom, ha valamikor hasznat latja majd.

Ezert is teszteltem most, mert vesziteni valom nincs.


Egy nap alatt elteltevel is lehet lathatobb a csik (ha ez esetleg az)?

2016. máj. 25. 07:59
 4/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. máj. 25. 07:59
 5/23 anonim ***** válasza:

én 10. dpon teszteltem halvány pozit, aztán másnap természetesen nem bírtam és újra teszteltem, és erősebb volt. Na nem úgy kell elképzelni, hogy leugrott a második csík, de erősebb volt.

Jajj de jó lenne, ha így az utolsó próbálkozásra sikerülne :) drukkolok :)

2.

2016. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
és majd írd már meg légyszi :)
2016. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én az első képen is látom a csíkot. Holnap reggel tesztelj megint, hátha. Drukkolok neked.
2016. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Koszonom! :)


Akkor elhasznalok meg egyet holnap, hatha...

En 10-11. napon lehetek peteerestol, 11 napja volt pozitiv az ovutesztem, elvileg masnap kellett volna ovulalnom, de nekem mar aznap fajt a hasam, igy szerintem ez inkabb 11 dpo lehet.

Amugy meg nem erzek semmit.

2016. máj. 25. 09:09
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon halvány pozitív. De a mensi elmaradása előtt sajnos nem lehet biztosra venni, akármit is mutatnak a tesztek (saját tapasztalat).
2016. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én látom! Világítsd át hátulról, és hidd el 2x erősebben fog látszani, ha rózsaszín a csík! Ha szellemcsík, akkor átvilágítva fehér lesz! Egyébként igen, egy nap alatt is fog erősödni! :) Drukk!
2016. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!