Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítsen aki tud. Ez egy...

Segítsen aki tud. Ez egy faceelle digitális terhességi teszt. Szerintetek ez szellemcsík vagy halvány pozitív?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 06:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet, úgy könyebben tudnék segíteni. :)
2016. máj. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A digitális az vagy + vagy -, nem tud "szellemcsíkos" lenni. Ha nem totál egyértelmű a +, akkor az bizony -.
2016. máj. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Digitalis tesztnel nincs szellemcsik, meg halvany pozitiv.
2016. máj. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy viccnek szàntad a kérdèst vagy szètszedted a teszted ès azt làtod halvàny pozinak?
2016. máj. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez negativ....
2016. máj. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Töltenék fel róla képet de sajnos nem tudom hogy kell ide feltölteni.Amúgy ez olyan teszt hogy nem csík hanem kupakos.Rá kell pisilni.2 ablak van rajta és nem + vagy -t mutat hanem hogy ha terhes valaki akkor mind a 2 ablakban lennie kell egy függőleges vonalnak.Az egyik ablakban erős a vonal,A másikban nagyon halvány.Az a baj hogy a kép nem úgy adja vissza meg fénylik a képen.Amúgy nekem 2-3 napig tart a menszeszem.Most májusban 1 napig tartott utánna vagy 4 nap barnás maszatolás.A menszesz keddi napra esett.Azon a héten vasárnap csináltam xepiles pisibe mártós tesztet.Nem jelent meg a második csík.Ezen a héten hétfőn csináltam első pisiből.Kb.3 perc után nem mutatott semmit.Betettem ezt a faceellest a fürdőszoba szekrénybe.Kedd reggel kíváncsiságból ránéztem és nagyon halványan ott volt egy másik vonal.
2016. máj. 24. 21:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez akkor nem digitalis teszt, hanem sima vizetsugaras.

kepfeltoltes.hu-ra tudsz kepet tölteni. Ha de csíkos akkor pozi.

2016. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az 1 napos "menszesztől"számítva 14.napra lett ott a halványan egy másik csík.Létezik ilyen?Olyat már olvastam hogy 12.napra lett valakinek halvány pozitív.Ma a reggeli elsőből csináltam xepiles vizeletcsíkost és nagyon halványan azon is ott van.Szerintetek lesz erősebb?
2016. máj. 25. 06:36
 9/14 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok. Szerintem biztos terhes vagy! Nekem hétfőn lett az első tesztem nagyon-nagyon halvány pozitív. Szintén facelleees. Azóta ötféle tesztet csináltam, mind két csíkos volt, volt ami gyengébben, volt ami erősebben. Ma lett majdnem olyan erős a facelleees teszten a tesztcsíkom, mint a kontrollcsík. Biztos erősödik még, ha jól tudom kétnaponta duplázódik a hcg a szervezetben.:-)
2016. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Èn elveszítettem a reményt mert ma hajnalban.clear blueval teszteltem és az negatív lett.Na ilyenkor mi van? :(
2016. máj. 27. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!