Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitív a tesztem, akkor...

Ha pozitív a tesztem, akkor tuti terhes vagyok, vagy okozhatja más is?

Figyelt kérdés

Férjemmel pont 1 éve próbálkozunk, sikertelenül. Áprilisban elmentünk meddőségi centrumba kivizsgálásra, ahol azt mondták, hogy izulinrezisztenciám, és PCOS-em van, ezért nem lehetek terhes.

Felírtak gyógyszert az IR-re, és vitaminokat kell szednem. Azt mondták augusztusban kontroll, addigra beállít a gyógyszer és elvileg onnantól lehet babánk is.

A biztonság kedvéért az orvos azt mondta, hogy csináltassak hycosyt is, a terhesség 10. napján. Időpontért telefonáljak amint megjött.

Még ma sem jött meg, pedig a 10. nap holnap lett volna, úgyhogy gondoltam csinálok egy tesztet.

Rögtön pozitív lett, egy mp sem kellett várnom!

Ezután 1 órára csináltam egy másik típusú tesztet is, az is pozitív. Mindkettő erősen.


Ez azt jelenti, hogy örülhetünk, és terhes vagyok, vagy lehet a gyógyszer hatása amit IR-re kapok?


Orvost hívtam, és június 9-re kaptam időpontot. Borzalmas 2 hét lesz!!!


2016. máj. 25. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h a gyogyszer okozza, de nem akarlak felbatoritani. Majd irj h mi lett!
2016. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
99,9%, hogy terhes vagy, a metformintól nem lesz pozi a teszt! :) Gratulálok!
2016. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha nem szedsz hcg tartalmú gyógyszert akkor biztos hogy terhes vagy.
2016. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A met...-es gyógyszerektől nem lehet pozi teszt, szerintem tuti a terhesség, de mivel vannak problémáid, mihamarabb irány a doki!!! Jó várandósságot! :)
2016. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hcg tartalmu gogyszer okozhat pozitivat,illetve daganat! (En ugy tudom)

Az elso kilove,a masodik pedig meg az elsotol is jobban...!!!

Szoval nincs mas hatra,mint elore! 😁😉

2016. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom beleélni magam, azt mondogatom, hogy biztos csak a ciszta okozza, mert félek ha elkezdek örülni, akkor 2 hét múlva biztos rossz híreket kapok az orvostól.
2016. máj. 25. 16:33
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is terhes lehetsz de en azt tanacsolom, h EGY NAPOT SE VÁRJ, hanem meg holnap orvos.

Problemas vagy es voltal, elvesziteheted, a noverem ezert veszitette el, mert egy het mulva ment csak orvoshoz , valamilyen gyogyszert kellett volna kapjon h megmradjon.

Nagyon sok jot egeszseget kivanok!:))

2016. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Most Latom azt hiszed ciszta.

Nemtudom honnan mindenkitol ez a tevhit, 3eve alig van cisztamentes hónapom..soha de soha nem volt pozi tesztem csak, amikor terhes lettem.

2016. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, ki az az okos, aki lepontozza a válaszokat, eddig mindenki maximálisan jó dolgokat írt. Ciszta csak nagyon ritkán okoz pozi tesztet, csak egy ritka fajtája, ami ha jól tudom fiataloknál nem is szokott lenni, inkább klimAx után
2016. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Háziorvoshoz le tudnék menni holnap reggel, de a nőgyógyászt 2x is hívtam, és sajnos nem tudnak korábbi időpontot adni semmiképpen sem.


u.i: Köszönöm mindenkinek a válaszokat

2016. máj. 25. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!