Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Tapasztalatok...

Szerintetek? Tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés

Tegnap-ma kellett volna megjönnie, de nem jött. Pár napja megjön érzésem van néha, szúrkál is. A mellbimbóm is fájdogál(nem vészesem), reggelente éppen hogy, napközben egyre jobban, estére fáj mindíg a legjobban.

Babát szeretnénk, szerintetek?



2016. máj. 25. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálj holnap reggel egy tesztet, és kiderül.

Ha a tüneteidet terhesség okozza, akkor már a teszt is pozitív lesz.


Ha negatív, akkor viszont valószínűleg csak késik, és mivel nagyon szeretnél babát, ezért "produkálsz" minden féle tünetet.

2016. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elso válaszolóval egyetértek !!!:)
2016. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Teszteltél? :)
2016. máj. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Még nem, mert ma veszek tesztet.

Meg nem is akarom elsietni. Ezelőtt pár hónapja annyira bevoltam indulva hogy na most tuti sikerült hogy 2x is teszteltem mmikor még a nemvártnapom sem telt el.


Most hogy késik inkább várnék egy kicsit, nem akarok feleslegesen csalódni. Nameg persze decemberben volt egy 2 hetes késésem, akkor nem is foglalkoztam azzal hogy baba, aztán megjó erősen, doki azt mondta hogy elment. Ugyhogy majd holnap reggel vagy holnapután ha addig nem jön meg.

2016. máj. 26. 07:20
 5/12 A kérdező kommentje:

Ma reggel csináltam egy tesztet, amin egy nagyon-nagyon halvány második lett. 2napja nem jön meg, kezdek kételkedni a babóban.


Viszont soha nem szoktam menszesz előtt érezni azt a bizonyos mindjárt megjönt. Max 1 órával előtte, most meg már 1-2 napja folyamatosan hol jobban hol kevésbé.

2016. máj. 27. 08:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltenni? A nagyon halvány relatív. :)
2016. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2016. máj. 27. 15:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez halvány pozitív!
2016. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak később volt a peteérésed...
2016. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

És az norrmális hogy eddig megjön érzésem volt/van most délután meg volt egy kis pecsételés, maszatolás (barna)?


Lehet azért halvány mert még csak most ágyazódik be?

2016. máj. 27. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!