Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Tapasztalatok...

Szerintetek? Tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés

Tegnap-ma kellett volna megjönnie, de nem jött. Pár napja megjön érzésem van néha, szúrkál is. A mellbimbóm is fájdogál(nem vészesem), reggelente éppen hogy, napközben egyre jobban, estére fáj mindíg a legjobban.

Babát szeretnénk, szerintetek?



2016. máj. 25. 22:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha pecsételés van vagy meg fog jönni, vagy pecsételsz, és erősödik a teszted, akkor viszont orvos.
2016. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem, a beágyazódás már megvolt, beágyazódás után 2-3 nappal kezd termelődni annyi HCG, amit kimutat a teszt.

Sajnos semmilyen vérzés nem jó jel ilyenkor, lehet, hogy meg fog jönni, lélekben készülj erre a verzióra is, főként ha nagyon vágytál rá...


Az is lehet, hogy megmarad a babád, csak kicsi barnázás van, ezt nem tudom, erről én is csak olvastam itt, hogy van ilyen, nekem négy terhességgel sosem volt semmilyen vérzés az elején, de írják, hogy lehetséges.


Ha van orvosod, akkor beszélhetsz vele, az enyémnek az a véleménye, hogy ilyen korai szakaszban nem avatkozik bele semmibe,mert szerinte a természet dolga, de lehet, hogy más orvos ezt máshogy látja és hormonpótlást ad.

2016. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!