Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikeres lehet az első inszemin...

Myedi kérdése:

Sikeres lehet az első inszemináció?

Figyelt kérdés
Júniusban lesz az első inszeminációnk.Érdemes otthon maradni betegállományba?Sikeres lehet?

2016. máj. 26. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bár nekünk a 2. sikerült, miért ne sikerülhetne az első? Nem kell otthon maradni betegállományba, elég, ha csak aznapra kérsz szabit. Az inszem nem sokban különbözik a természetes úton történő teherbeeséstől.
2016. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sikerülhet, DE ezt neked is el kell hinned! Többet számít az ember lelkiállapota, mint azt sokan gondolják.
2016. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk sikerült az első!
2016. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az első sikerült!!
2016. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok Nektek! Sokat jelent, hogy írtatok! :-)
2016. máj. 27. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is az első sikerült! :)) Én aznap, amikor az inszem volt és másnap maradtam otthon, kicsit pihentem. Az utána következő 2 hétben viszont dolgoztam, költöztünk, pakoltam, cipekedtem is, sokat stresszeltem (családban egy komoly betegség miatt), és mégis összejött. Amúgy az orvosok azt mondják, jobbak az esélyek, ha dolgozol, aktív életet élsz.
2016. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia! Nekünk is júniusban lesz az első inszeminációnk. Drukkolok, hogy sikerüljön! Csak pozitívan! :)
2016. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt az első inszemim. Nem maradok itthon, nem kértem táppénzt, de figyelek magamra. Azt tanácsolták, hogy két hétig ne biciklizzek, fussak meg aerobikozzak, egyébként minden mehet a régi kerékvágásban. Így is szörnyű kivárni a 2 hetet a tesztelésig, mi lenne ha még nem is dolgoznék? Becsavarodnék! Kitartás neked is!
2016. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Holnap megyek ultrahangra, valószínűleg jövő hét elején lesz az első inszeminációnk. :-)Egy hetet azért itthon maradok, mert a munkahelyemen elég sok a stressz.

Sok pozitív tesztet kívánok Mindenkinek!

2016. jún. 2. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi ujság veletek?
2016. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!