Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árthat ez a magzatnak ha még...

Árthat ez a magzatnak ha még nem tudtam hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nyaralni vagyunk, és ment az alkohol meg szivart is kipróbáltam.

Mára kellett volna megjönnie, de pozitív lett a teszt. Lehet baja a magzatnak? Mikor alakul ki a kapcsolatot a baba és az anya között a méhlepény és a köldök zsinóron keresztül?


2016. máj. 27. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem lesz gond ennyiből.

Viszont most már figyelj oda!

Amúgy gratula!:)

2016. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinnem. Baratnom vert volt adni es pedig mar par hetes volt. Nem volt gond belole!
2016. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 6. héten kapcsolódik össze a vérkeringésetek, addig ezek nem ártanak (annyira).

Azért innentől vigyázz magatokra. :)


Ilyen kis terhességnél ha árt valami, akkor el is megy a baba, vagy egyáltalán nem okoztál bajt. Mivel nem jött meg.... ne aggódj feleslegesen. :)

2016. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
6. hétig nincs kapcsolat "baba" és mama között. 12. hétre alakul ki a méhlepény és veszi át a magzat táplálását. addig a petezsák táplálja
2016. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!