Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy 18 évesen...

Normális, hogy 18 évesen gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés

Folyamatosan arra gondolok h milyen jó lenne az ha babánk lenne a barátnőmmel. Minden szeretkezésnél arra gondolok h milyen jó lenne ha nem lenne rajtam gumi...de hát muszáj még fiatalok vagyunk, mindketten 18 évesek vagyunk.


Normális ez?

18f


2016. máj. 29. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Régebben 18 éveseknek már saját gyerekük volt.
2016. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
És nem vartak hogy meg "öregedjenek" :D
2016. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Normális.
2016. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Normális, csak fontos, hogy át is érezd, hogy a gyerekvállalásnak milyen súlya van, hogy el kell tartanod egy családot, hogy példakép leszel a gyereked számára, hogy mindenre neked kell majd őt megtanítanod, hogy mindig tudnod kell neki segíteni. Én még 24 évesen is úgy érzem, hogy fényévekre vagyok ettől, (bár igaz, nekem még normális kapcsolatom se volt, nővel se voltam, szal nyilván korábban érő vagy nálam), de ha te úgy érzed, hogy készen állsz rá, akkor hajrá.
2016. máj. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En azt mondom várjatok még. Nálunk elég korán jöttek a gyerekek 21 voltam, mégis néha ugy érzem jöhettek volna később is. Élj míg fiatal vagy.
2016. máj. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!