Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi teszt...

Negatív terhességi teszt másnapra pozitív?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 10-es teszt negativ volt,eltettem a fiókba ma pedig ki akartam dobni és két csíkos volt de viszont ma meg is jött.Mi lehet ez? időn túl már nem érdemes vele foglalkozni? Vagy van még remény?Hasonló esetek?Köszi előre is

2016. máj. 30. 15:39
1 2 3
 1/29 Vilcsianyuja ***** válasza:
55%
Legközelebb dobd ki az elhasznált negatív tesztet azonnal, hogy ne kelljen ilyenen agyalnod. Ne foglalkozz vele. Sok sikert a következő ciklusban!
2016. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul emlékszem, hogy az ilyen tesztek használati utasításában le van írva, hogy a jelzett eredmény tíz percen túl már nem értelmezhető?
2016. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
nem,nem emlékszel rosszul de rengeteg ilyet olvastam hogy mégis baba lett.és hát ugye ami nincs az nem kimutatható.Ha gyengusz marad a vérzés és a mellem fájdalma sem enyhül,akkor pár nap mulva megismétlem.
2016. máj. 30. 15:57
 4/29 anonim ***** válasza:

Én még sosem olvastam olyat, hogy a száradási csíkból baba lett volna...


Azt azért elárulod, hogy a negatív tesztet mi a fenéért a fiókba teszed és nem a kukába??? Ha egyszer 10 perc után nem értelmezhető amit mutat?

2016. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az En egy ora utani pozitiv csikom iden lesz 8 eves😃 Elfelejtettem kidobni ott maradt a taskamba vissza rakva a dobozaba. Amikor ra neztem ujra hogy milyen szep negativat teszteltem mar lozitiv volt. 2 napra ra mar azonnal 2 csikos lett. Majd ird meg milyen lett a kovetkezo. Kepet errol esetleg tudsz feltenni?
2016. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
nem mindegy neked? nem mocskolodásokra vagyok kiváncsi hanem hasonló esetekre.Ha figyelmesen olvasod a kérdést akkor feleslegesen nem irogatsz ugyanis ha neked nem volt ilyened akkor hanyagolj.A kérdésem azokhoz szólt akiknek volt.Nem egy ilyet hallottam már de ha olvasottabb lennél akkor tudnád.
2016. máj. 30. 16:26
 7/29 A kérdező kommentje:
Na ugye?????? Köszönöm az értelmes és kedves választ kedves utolsó.
2016. máj. 30. 16:27
 8/29 A kérdező kommentje:
amugy meg nem száradási csikrol beszélek hanem egy második igenis piros vonalrol bocsika
2016. máj. 30. 16:28
 9/29 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen🤗 Egyebkent ha tudsz vegyel facelle tesztet. Az mostanaban a legjobb. Szoritok neked🤗🤗🤗
2016. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
Előre leszögezem, nem vagyok bunkó, de ha a teszt időn belül negatív és meg is jött, akkor nem vagy terhes.
2016. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!