Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi teszt...

Negatív terhességi teszt másnapra pozitív?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 10-es teszt negativ volt,eltettem a fiókba ma pedig ki akartam dobni és két csíkos volt de viszont ma meg is jött.Mi lehet ez? időn túl már nem érdemes vele foglalkozni? Vagy van még remény?Hasonló esetek?Köszi előre is

2016. máj. 30. 15:39
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hát ne legyen igazad 😊 mert sokaknak még megjön pedig terhes. amugy nem azt mondtam hogy bunkó vagy hanem olyanok válaszát vártam mint pl amilyet egyet kaptam is.tehát nem véleményt hanem hasonló esetet.
2016. máj. 30. 17:22
 12/29 A kérdező kommentje:
Meg az is remenyt ad hogy másfél évnyi próbálkozás alatt azert ellőttem vagy 20-30 tesztet es soha egyik sem lett hetek múlva sem pozitiv.
2016. máj. 30. 17:56
 13/29 anonim ***** válasza:
Tennel kepet a tesztedrol,hogy az a pozitiv mennyire erosen pozitiv?
2016. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Magyarul a korábbi teszteket is megtartottad és még hetekkel később is nézegetted... :)
2016. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Utolsó, ez inkább :( mint :) Egyáltalán nem vicces, amin a kérdező keresztülmegy.

Kérdező, engedd el ezt a hónapot, próbáld meg elfogadni, hogy megint nem sikerült. Tudom, mit élsz át, én is próbáltam még a menstruációk első napján reménykedni, hogy talán nem is jön meg igazán, hátha mégis sikerült :( Én konkrétan a kukából szedtem ki a teszteket többször is, hátha... De nem én voltam az a szerencsés kiválasztott, aki teherbeesés mellett menstruált. Inkább most éld át a csalódást, ne reménykedj még pár napig, hogy aztán még nagyobb legyen a csalódás. Aztán ha te véletlenül mégis az a szerencsés vagy, akkor majd örülhetsz utólag.

2016. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy vannak még olyan nők a vilagon akiknek lelkük is van nem csak kárörvendők.egyébként persze elengedtem ezt a hónapot is es nem nem nézegettem hanem ki akartam dobni es nagyon meglepett hogy olyat tapasztaltam amit eddig nem viszont hallottam már sok ilyen esetet.ezert mertem ide irni es megkérdezni de sok idiótának nincs jobb dolga mint beszólogatni az helyett hogy magával foglalkozna.Sajnálom hogy nincs más értelme az életének 😊
2016. máj. 30. 21:45
 17/29 Vilcsianyuja ***** válasza:

Ha elengedted, akkor jó, le merem írni, velem volt olyan, hogy a pár órával később kikukázott teszt biza időn túli pozitív lett. Tényleg azért nem akartam leírni, hogy ne adjak hamis reményt. Pár nappal később újra teszteltem, mert nem jött meg a mensim, és akkor már közepes erősségű, időn belüli pozitív volt. Sajnos aztán elég korán elhalt az embrió, missed ab lett a vége. De lényeg, hogy tényleg lehetséges, hogy az időn túli pozitív mégis érvényes, de nem biztos, hogy jó is lesz a vége :( Valószínűleg az a kis sejtcsomó már elejétől fogva nem úgy termelte a hcg-t, nem úgy fejlődött, ahogy kellett volna. A sikeres terhességeimnél hálistennek találkoztam egyértelmű pozitív tesztekkel is, ott nem kellett kivárni az akárhány percet, a szemem előtt rajzolódtak ki a csíkok, ahogy eloszlott a vizelet a papíron. Szóval ezért is mondom, hogy inkább tekintsd negatívnak ezt az időn túlit.

Mivel neked meg is jött a menstruációd, lehetséges, hogy kémiai terhességed volt. Ha netán többször előfordul, ez egy fontos információ lehet a nőgyógyász számára.

2016. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
De kerdezo tennel kepet a tesztedrol? Engem nagyon erdekel a tema es,hogy hogy nez ki
2016. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értékelhető válaszokat.aki meg már 3.szor nyaggat a fotóval annak meg már csak azért se rakom fel nem vagyok köteles bebizonyítani hogy nem képzelődöm.Gondolom láttál már két csíkos tesztet akkor minek neked az enyém.Megnyugtatlak :nem alig látható halvány csikocska, hanem rendesen látszott nem kepzelodom miert tenném aznap mikor meg is jön.Nem vagyok sem kretén sem beteg.....Téma lezárva nem kérek több kommentet.Köszönöm.
2016. máj. 30. 22:32
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Te jo eg kerdezo! Ne haragudj,de alapbol vagy ilyen bunko,vagy nekifutottal?

Nem harmadszor nyaggattalak,2x kertem,hogy tennel-e kepet!

Nem azert,mert hulyenek gondollak,hanem 2gyerekes anyukakent ilyennel meg nem talalkoztam es erdekelt volna,hogy ugyan ugy nez-e ki,mint egy idon belul kijott teszt,vagy valamiben mas!

En kerek elnezest,hogy erdekelt volna!

Nem nyaggattalak,csak kivancsi voltam es ezert ketlem,hogy bunkozni kellett volna,ugyanis egyetlen egy veled hasonloan bunko megjegyzest sem tettem ugy gondolom!

Gratulalok ehhez a megnyilvanulasodhoz csak azert,mert anyakent kivancsi vagyok ilyesmire!

2016. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!