Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos! Ez most mi akar lenni?

Sos! Ez most mi akar lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok annyira tanácstalan vagyok. Orvosnál holnapra van időpontom így egy kicsit aggódom. :( 3 tesztet csináltam ami pozitív lett.Majd 5 nap késés után meg jött. (de már előtte egy héttel minden éjszaka fent voltam annyira fájt a hasam persze nem menses szerűen, hanem inkább feszült.) Aztán amikor meg jött hétfő du volt két hosszú nyálkás vér. Majd elmúlt. Másnap reggel azaz kedden rendesen meg volz darabosan és nagyon görcsölt a hasam. Tegnap már nem görcsölt, de a mennyiség ugyan annyi volt. Estére teljesenel múlt. Ismét jött a hányinger a derék fájdalom és a mell feszülés. Az előbb nagy wczni szerettem volna, de annyira nyilalt a hasamba és a fenekemnél, hogy nem mertem már utána nyomni. Most megint meg jött. Mi lehet ez?? Kérlek segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve.

2016. máj. 26. 10:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Azz ki hagytam, hogy most is magán hányingerem van és hogy néha a méhembe és a petefészekbe be be szurkál.
2016. máj. 26. 10:07
 2/9 A kérdező kommentje:
Most is nagyon *
2016. máj. 26. 10:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nem akarlak teljesen elkeserítőnek meg ne is legyen igazam

De ez nagyon missed ab nak tűnik

Orvos fogja megmondani mi is ez valójában

Ne legyen igaza

2016. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is rá :(
2016. máj. 26. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vetélés, sajnálom :(
2016. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vetélés vagy méhenkívüli terhesség. Szerintem minél előbb keress fel egy dokit! Ne várd meg a hétvégét. Ez a fenéknél nyilalás sajnos lehet a méhenkívüli jele is..
2016. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nah mi a helyzet??:/
2016. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Spontán Vetélés :'( egy hónapos voltam.. Ez van. Majd legközelebb. :)
2016. máj. 30. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2016. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!