Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi teszt...

Negatív terhességi teszt másnapra pozitív?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 10-es teszt negativ volt,eltettem a fiókba ma pedig ki akartam dobni és két csíkos volt de viszont ma meg is jött.Mi lehet ez? időn túl már nem érdemes vele foglalkozni? Vagy van még remény?Hasonló esetek?Köszi előre is

2016. máj. 30. 15:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem is érdekel, de ha képet nem raksz fel, azért majd írsz később, hogy mi lett? Én drukkolok! :)
2016. máj. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
En meg annyit hozzatennek hogy a kesoi pozitiv teszt melle vereztem is. Aztan azt mondtak hogy mehen kivuli terhesseg. Meg akartak muteni. De nem engedtem. Es milyen jol tettem. 8.hetig vereztem. Utana minden rendben ment. A szules pedig maga volt az alom🤗Sajnos a mai vilagban mar az a normalis ha valaki verzik terhesseg alatt..... Kedves kerdezo ne add fel! Ha most nem sikerul majd a kovetkezo honap. Mi most 2 eve varjuk a babat. Az alatt 3 vetelesem volt. 😑De nem adom fel. Szurkolok neked🤗🤗🤗
2016. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat ilyen válaszokat vártam,hasonlo eseteket.par nap múlva tesztelek ujra.
2016. máj. 31. 12:07
 24/29 A kérdező kommentje:
sziasztok ujra teszteltem.reggel negativ volt mig munkába készülödtem mire hazajöttem,igaz kicsit halványabban mint multkor de megint ott van a 2. csik. Hogy kell ide képet felrakni? nem látok ilyen opciót
2016. jún. 2. 21:46
 25/29 A kérdező kommentje:

utána néztem talán sikerül


[url= [link]

2016. jún. 2. 21:59
 26/29 A kérdező kommentje:
[img] [link]
2016. jún. 2. 22:01
 27/29 A kérdező kommentje:

[img] [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2016. jún. 2. 22:07
 28/29 A kérdező kommentje:
azt hiszem nem sikerül..na mindegy.
2016. jún. 2. 22:09
 29/29 anonim ***** válasza:
Szia!Mi lett azóta?
2016. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!