Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kipróbált valaki házi terhessé...

Kipróbált valaki házi terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
pl. domestos, fehérítö stb
2016. máj. 31. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
????
2016. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Hát a házi terhességi teszt maximum béka teszt lehet,(a nő vizeletét a béka bőre alá kell fecskendezni, és ha terhes a nő a békánál ovuláció következik be.),mert más működőképes terhességi teszt nem létezik,csak a rendes mostani.De nyilván ehhez is kell egy kisebb labor otthonra,hogy megtud csinálni.

Miért nem jó neked a bolti teszt?

2016. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
és az hogy működik ??? HM??? Életemben nem hallottam ilyenről!
2016. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy a domestos pirosra színezodik,ha rápisil egy terhes no
2016. máj. 31. 13:25
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a butaságot hol hallottad? A vizeletedben levő beta HcG-t az arra alkalmas teszt tudja kimutatni, nem pedig a fürdőszobai tisztítószerek. Mellesleg nem kerül sokkal többe, mint egy flakon Domestos.
2016. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert nincs pénzem tesztre. Van itthon tesztem, csak érdekelnek ezek a dolgok
2016. máj. 31. 13:32
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező én Domestos-os és vízlágyító tesztről hallottam ami a baba nemére utal ha zöld színű lesz akkor lány ha kék akkor fiú. De pl ha egy kevés szódabikarbónára öntesz vizeletet és ha pezseg akkor fiú ha nem akkor lány de még nem próbáltam ki.
2016. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Végre egy széleslátókörü ember
2016. máj. 31. 13:49
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
7-es, mi egy kismamás csoportban tavaly viccből kipróbáltuk a szódabikarbóna tesztet (5-en 6-an kb.) és következetesen, de pont fordítva működött. :)))) Kérdező, ezeknek a "házi" teszteknek semmi alapja nincs, játéknak jók, de komolyan venni nem lehet őket.
2016. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyértelmü,hogy nem fogok a nögyógyihoz rohanni a piros domestosszal, meg a pezsgö szódabikarbónával ,hogy nézzen már meg terhes vagyok...
2016. máj. 31. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!