Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kipróbált valaki házi terhessé...

Kipróbált valaki házi terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
pl. domestos, fehérítö stb
2016. máj. 31. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a kérdésed! Ki is fogom próbálni. Izgalmasak ezek a dolgok, és még soha-soha nem hallottam ilyet :)
2016. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Megírod az eredményt,kérlek?
2016. máj. 31. 15:32
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez épületes b@romsàg.

De kipróbàlom hètvégén és megìrom.

A lànyomnàl nem pezsgett a pisi,se sütőporral,se szódabikarbónàval. De semmilyen kotyvasztott cucc nem szineződött el.

2016. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Én a szódabikarbónához ecetet öntöttem. Csak úgy pezsgett és forrt! Kiváló sütőtisztító, egyáltalán nem kellett súrolni a sütőt. Igaz, rápisilni még nem próbáltam.
2016. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
A domestos domestos színű maradt pedig terhes vagyok :D
2016. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy kipróbáltad :)
2016. jún. 1. 10:58
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia én úgy tudom hogy ha csatorna tisztítót, lefolyó tisztítót teszel a pisidbe vagy arra öntsd rá és ha zöld lány ha kék fiú
2016. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Elég régi a kérdés, de hátha valakinek hasznos lesz a válasz.

Én terhesen véletlenül Domestosra pisiltem mert nem tudtam, hogy nem lett még leöblítve és tényleg piros lett. Elég ijesztő élmény volt, mert azt hittem, hogy én vérzek...

2021. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!