Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron 35 nmol/L és HCG...

Progeszteron 35 nmol/L és HCG 3 U/L 23. ciklusnapon. Lehet, hogy sikerült? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Clostys hónapon vagyok túl. Napi 2 clostilbegytet szedtem, 3 tüszőm ért meg. A ciklus 11. napján Pregnyl tüszőrepesztő injekciót kaptam, ami HCG-t tartalmaz. Ennek elvileg már ki kellett ürülnie. Lehetséges, hogy ennek nyomai látszanak a vérben még? Sajnos az orvosommal csak két nap múlva tudok beszélni. Köszi, ha valaki véleményezi addig is.

2016. máj. 31. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő kevés a terhességhez. De ne legyen igazam! A hcg otthoni tesztek kb 25. naptól mutatnak valamit, akkor már legalább 20-30 kéne hogy legyen a hcg. A nemvárt napján legalább 100.
2016. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Remélem én is, hogy nincs igazad. A nemvártig még jópár napom van (4-6). Lehet, hogy korán nézettem a hcgt, a dokim amúgy is csak a progeszteronra kíváncsi egyelőre.

Az elsővel kb 46 volt a progeszteronom a nemvárt utáni napon. Az sem volt sok, és kaptam is pótlást.

2016. máj. 31. 22:39
 3/10 Vilcsianyuja ***** válasza:

Szia! A progeszteronszint se túl izmos, de a hcg meg a "szinte semmi" kategória. Nincs egyébként előtte egy < jel?

Szóval hogy ebből a ciklusból összejön-e, az ebből az eredményből nem derül ki.

Kíváncsi vagyok, mit mond a dokid, majd légyszi írd meg. Meg persze azt is, hogy lesz-e két csíkos teszt.

2016. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincs elotte "kacsacsor".

Ha meg tart esetleg a beagyazodas megeshet h ilyen pici a szint.

Megirom mi volt. Valszeg kell ismetelni a vervetelt x napon belul valtozik e vmi

2016. jún. 1. 15:22
 5/10 A kérdező kommentje:

Mai eredmeny progeszteron 15 nmol hcg<1.


Lassan ket ev meddo probalkozas. Elotte a nagyobbal szinten.


Azt hiszem most sokalltam be.

2016. jún. 3. 18:59
 6/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én is jártam hasonló cipőben. 6 Closty-kúrából 3x estem teherbe, és mindig akkor, mikor nem kaptam tüszőrepesztőt. Ez már nem hinném, hogy véletlen. Ja, és Closty nélkül, meg amikor kaptam tüszőrepesztőt, gyanítható sárgatest-elégtelenségem volt. Pecsételni kezdtem már mensi előtt akár 5 nappal, és azt még az Utrogestan se tartotta vissza... A progid alapján hasonló problémád lehet. Szóval, ha összegyűjtesz annyi lelkierőt, hogy újra nekiveselkedsz, akkor próbáld meg te is csak a Clostit, tüszőrepesztő nélkül.
2016. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok köszi. majd egyszer.
2016. jún. 4. 08:49
 8/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok egyébként a három babához!

Én úgy hiszem jelenleg, csak álmodhatok a nagycsaládról. Nem így képzeltem.

2016. jún. 4. 13:30
 9/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Azért nekem is ennél göröngyösebb volt az út... Az első gyerkőc sikerült első, kontrollálatlan Closti kúrából. Már el is bíztam magam, a második teherbeesésem a 3. kúrából volt, aztán jött a pofáraesés, missed ab. Végül a 6. kúra + inszem meghozta a dupla gyümölcsöt :) Így van három. A két turnus közt 4 év van, annyi idő telt el, amíg végül sikerültek a tesók. Szóval kitartást!
2016. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de mi lett a vége kedves kérdező? :) volt baba?
márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!