Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fastest-es (Egens) kazettás...

Fastest-es (Egens) kazettás ovulációs teszt vélemények?

Figyelt kérdés
27-28 naposak a ciklusaim a 10. cn-on el is kezdtem tesztelni azaz tegnap full negativ ma megint megcsináltam ma is full nega egy halvány csik sincs rajta csak a kontroll. Viszont ellentmondásos a dolog mert megvan a baloldali hasszurka és fájdalom.Létezne hogy nem mutatja a peteérést?
2016. jún. 2. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Kedves kérdező!

Jobb lenne ha be mennél a konyhàba és kennél egy kis zsíros kenyeret.

Addig is lefoglalod magad. :)

Mert ilyen retardalt ember mint te màr ki akaszt :) ha megvan az eredmény (zsiros kenyer ) fényképezd le és mutasd meg :) ha szorsz ra egy kis paprikàt akkor meg lesz a piros csik :) majd fogj egy tesztet tedd a kenyérre es harapj bele. :)

2016. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Én retardált? Hát akkor te mi vagy? :)

Nem fogok lesüllyedni a szintedre mert még azt sem érdemled hogy egyáltalán vitába keveredjek veled :)

Szerintem ha már mondtad a zsíros kenyeret kenek is magamnak egyet,paradicsommal nagyon finom :) ha gondolod te is kipróbálhatod! Jó étvágyat hozzá :)

2016. jún. 2. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Énis szeretem paradicsommal :) nyami :) jaj de rég ettem :P csak nincs itthon zsír :/
2016. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne még pozitív a 10 cn-on? Majd a 15. körül szerintem. Nyugi, majd pozi lesz, tesztelj minden nap kb azonos időben.
2016. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt! Nem is azt varom h pozi legyen, csak tavaly is teszteltem bolti tesztekkel es azok ha halvanyan is de mar mutatta az Lh-t ilyenkor, es a 14-15 napon pozitiv is lett.Ezert nem ertem hogy ez miert nem. De hatha holnaptol lesz vmi...
2016. jún. 2. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy esetleg lekestel rola? Nekem a mult honapban 5. napon a mensi elso napjatol szamitva pozitiv lett a tesztem. Doki azt kondta elofordul ilyen. Szoval az nem gyengen gyors volt. Most a 10.nap lett pozitiv. Haladok jo iranyba. Lehet hogy neked is elobb volt. A zsiros kenyeresnek meg annyi: ha te is szenvednel azert higy terhes maradj valoszinu a kenyer kenegetes helyett te is tesztelnel es agyalnal. De gondolom neked ovodara valo gyereked van es elso honapban rogton ossze jottek a babak. Ess magadba es gondolkozz.....
2016. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem mutatott pozitívat. Többször csináltam már olyat hogy végig teszteltem az egész hónapot kíváncsiságból, de soha nem volt pozitív. Ugyanakkor meg volt a ciklus közepén peteérés, mert hüvelyváladék erre utalt. Többet nem fogok ovutesztelni. Viszont húgomnak meg bejött. Neki egyből kimutatta a pozitívat. Terhes is lett, most 8 hetes.
2016. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!