Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyenkor szolizni?

Lehet ilyenkor szolizni?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítéljetek le hiszen azért fordultam hozzátok mert nem tudom mi a jó ilyenkor.

6. hónapja próbálkozunk most vagyok peteérés időszakban:Aktívak vagyunk most is mint mindig :) Szeretnék elmenni egy pár alkalommal szoliba mert nagyon fehér bőrű vagyok és éget a nap ha kint vagyok!Mindig szoktam menni de csak addig míg egy pici színem nem lesz,hogy ne égjek utána meg.

De eddig egyik hó-ban sem mertem elmenni hátha van már pocak lakó.Most szeretnék de ne tudom árt-e e spermának vagy befolyásolhatja-e a beágyazódást!Bocsi ha hülye kérdések de tényleg nem tudom.Természetesen ha minimálisan is árt akkor nem megyek annyit nem ér. Ne hogy azt higgyétek hogy felöltlen vagyok és mégis babát akarok!Ha nem lehet akkor nem.Tudtok nekem ebben segíteni?Nem találtam erről értelmes dolgot!Köszi


2016. jún. 2. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Heti egyszer 5-8 perc belefér de szerintem úgy csináld h ovulaciotol menzeszig ne menj inkább mindig elso két hétben

Pl menzesz alatt 1 alkalom meg utána 1-2 alkalom :)

2016. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!