Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 27-én hagytam abba a...

Január 27-én hagytam abba a bogyót 5 év után . Vajon jó volt az időzítés? Lehet baba ebben a hónapban? És nem túl korai ilyen fogamzásgátlók után?

Figyelt kérdés
A bogyó kihagyása után az első hónapban 28 napra jött meg a mensim, mintha még szedtem volna a bogyót, a második hónapban serénykedésünk végett eldöntöttem, hogy tesztelek húsvétkor a kövi mensi előtt, de sajna hamarabb jött 3 nappal. Nem éreztem márciusban sem alhasi fájdalmat, pedig februárban igen és elég durva volt.Márc.31én lett vége a mensinek és azóta serénykedünk, ha jól számoltam akkor csütörtök, péntek tájékán volt pém, fájt is a hasam. Egy nagyon picit most is érzem, pedig a hétvégén egyáltalán nem fájt!
2010. ápr. 11. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs lehangoló leszek! Én 2,5 éve nem szedem a bogyót, amit 7 évig szedtem, de még most sem mindig van pém! Amúgy is normális, ha kimarad 1 hónap (mikor nincs tüszőrepedés). De vannak akik sosem érzik az ovulációs fájdalmat....Minden jót nektek!
2010. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a pét befolyásolja a fogamzásgátló huzamosabb ideig történő szedése?Erről eddig nem is tudtam.Mindenesetre köszönöm.
2010. ápr. 11. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6 évig szedtem a bogyót, 4 hónapja hagytam abba. Abbahagyás után peteéréskor nekem is iszonyúan fájt a hasam,melleim és nagyon sok gumiszerű nyálka távozott belőlem.Azóta minden hónapban tapasztalom a peteérés jeleit(tojásfehérje szerű nyálka, néha hasfájás). Mi ugyan még nem vagyunk rajta a babaprojekten, de szerintem van esélyed rá, ha van peteérésed:)
2010. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

12 évig szedtem szünet nélkül a fogamzásgátlót, aztán 3 hónapig gumival védekeztünk. A vérzésem ezalatt nem volt rendszeres. Az elő védekezés nélküli hónapban sikeresen összehoztuk a kisfiunkat, aki már 1,5 éves.

Szerintem nem korai a teherbe esés, a mai fogamzásgátlók már közel sem tartalmaznak annyi hormont, mint a régiek.

2010. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!