Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, mit rontottunk...

Szerintetek, mit rontottunk el? Miért nem jött össze a baba, ha jó volt az időzítés?

Figyelt kérdés

Itt van a görbém. Használtam ovutesztet, csinálom a hőmérőzést és a két esedékes időponton együtt is voltunk (a 11. és a 15. ciklusnapon). Akkor miért fog most mégis megjönni? Talán, mert még csak ez lesz a 3. sikertelen hónapunk? Vagy mert nem a peteérés napján kell együtt lenni, hanem előtt meg utána nap jobb? Mit kellene máshogy csinálnunk?


[link]


2009. dec. 16. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Jókor voltatok eggyütt,azzal nincs baj,viszont ne görcsölj rajta.Egy egészséges párnak 1 hónapban kb 15-20%esélye van a babára.Összefög az jönni hidd el.Mi 35 évesen kezdtük,azt hittem milyen soká sikerül majd.Vezettem a görbét,figyeltem a testemet,állandóan ezt az oldalt bújtam.Minden alkalmat kihasználtunk,és nem jött a baba.Júliusban abbahagytam a hőmérőzést.Augusztusban alig találkoztam a párommal,külön müszakban dolgoztunk,tiszta stresszes voltam a melóm miatt,összesen 3 alkalommal voltunk eggyütt.És abban a hónapban fogant meg a kis drágánk,egyáltalán nem számitottunk rá.Tereld el a gondolataidat,tudom hogy nehéz,de muszály.Sok sikert!18+2hetes kismami
2009. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is jókor voltunk együtt,előtte is,utána is,nem görcsöltem,még is negatív volt tegnap a tesztem és holnap tuti megjön. Már lassan másfél éve így van.:(
2009. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig 2 napig pozi a teszted akkor próbáld ki,hogy a 2. pozis napon vagytok együtt és az első nega napon!

Mi is így voltunk együtt ahogy ti és nekünk sem sikerült!

2009. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl korai még pánikba esni. Ha minden rendben veletek, akkor is eltarthat egy évig is, mire teherbe esel, és még ennyi idő sem kóros. Egy ciklusban 20% esély van a teherbeesésre akkor is, ha mindkét fél egészséges, és tökéletes időzítésel is csak 33%-ig emelhető ez az esély.


Csináljátok továbbra is úgy, ahogy eddig, és ne görcsölj rajta! Hidd el, hogy nem hasból beszélek. Nekem is akkor sikerült, abban a hónapban, amikor megnyugodtam és nem görcsöltem rajta, hogy most sikerül-e.

2009. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!