Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Önbizalom hiányos vagyok a...

Önbizalom hiányos vagyok a nőknél. Lehet fejleszteni? Eddig nekem nem sikerült! Lehet hogy már túl késő? 26f

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, lehet. Próbálkozz minél elérhetetlenebb nőknél, ők visszautasítanak majd, és így fejlődik mégjobban az önbizalom hiányod.


( amúgy tényleg flörtölj minden nővel és majd csak valaki pozitivan jelez egyszer csak. Más mód nincs. )


23F

2015. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sosem késő!! Ne plázacicákra vadász, hanem szolidabb lányokra. Velük azért csak eltudsz beszélgetni.

A nők szeretik, ha meghallgatják őket, nem is baj, ha nem vagy az a nagydumás. Kérdezz, érdeklődj, és kiderül, mi a közös téma.

2015. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell el kezdeni.Nincs semmi tapasztalatom.Nem is erek oda menni hozzájuk.Szerintem csak le járatnám magam.
2015. febr. 22. 21:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Még eddig egy lánnyal se beszélgettem,nem keresték a társaságomat.Én meg nyuszi vagyok oda menni hozzájuk.Nem tudom hogy mi
2015. febr. 22. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem járatod le magadat, ha nem vagy bunkó. Bárhol lehet ismerkedni. Piacon kérdezd meg, szerinted jó ez a paradicsom, vagy éretlen?

Postán: Jó ablakoz álltál-e.

Villamoson: Hányadik megálló xy utca..

Legyél találékony, menj oda érdeklődni, ez már egy ismerkedési lehetőség.

2015. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez még talán menne,de azért ennél többet kéne tennem ami nem egyszerü.
2015. febr. 22. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a gondom , csak én már idősebb vagyok 6 évvel. Nem úgy kell hozzá állnod a dologhoz hogy most te be akarsz csajozni, hanem csak szimplán kezdj el beszélgetni nőkkel, például ismerősökkel. Szerintem az segít így később könnyebb lesz idegen nővel beszélgetésbe elegyedni. Vagy járj el olyan helyekre ahol sok lány van és közösen kell dolgokat csinálni , tánc vagy ilyesmi.


Régebben sose tudtam nőkkel miről beszélgetni nekem az volt a bajom, az utóbbi időben annyi minden történt velem, hogy most már rengeteg témám van amiről tudok velük beszélni. Egy-egy ilyen beszélgetés alkalmával meg meglátod hogy érdeklődik-e a lány , mosolyog-e , szimpatikusak vagytok-e egymás számára. Aztán ha igen akkor lehet előhozakodni a dologgal hogy elkéred a számát vagy konkrétan elhívod randira. Sok sikert kívánok!

2015. febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!