Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehéz kérdés lesz. Mit tennéte...

Nehéz kérdés lesz. Mit tennétek, ha egy szexuális erőszak során teherbe esnétek? Megtartanátok a magzatot? Férjek (élettársak, párok) véleményére is kíváncsi volnék, hogyan viszonyulnának a dologhoz!

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 21:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Egyébként a szigorúbb abortusztörvényű országokban is ez kivételt jelent a szabályok alól. (Kivéve, ahol teljes tilalom van, ott még az anya életét veszélyeztető terhességet sem szakítják meg.)

2016. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
25%
Magzati korban már igen, de valószínűleg embrionális állapotában venném észre a terhességet (pontos a ciklusom), szóval akkor nem.
2016. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tudnám megtartani és kihordani egy olyan babát aki erőszakból fogant. Hiába nem tehet arról a baba hogy Ő megfogant. De testileg, lelkileg és szellemileg nem tudnám kihordani megszülni. De ha mégis megszülném akkor biztos hogy örökbe adnám mert egyszerűen nem tudnék ránézni. Sajnos a választ Nem.
2016. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
87%
72 órás tabit vennék be,az esélyt sem hagynám meg..
2016. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Még babaként rágondolni sem tudnék, így biztosan nem tartanám meg.
2016. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem!

Egyébként is nagyon nehéz lehet feldolgozni egy ilyen szörnyűséget, de hogy minden nap mikor meglátom a pocakom az, aztán meg a babát újra emlékeztek rá......

Már a gondolattól is kiráz a hideg!

2016. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez csak elméleti kérdés, akkor az első ami eszembe jutna az az esemény utáni tabletta. Ha valós probléma, akkor ebbe most nem tudom beleképzelni magamat tehát nem foglalnék állást.
2016. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem

Nagyon maximum az hogy ki hordom es örökbe adom !!

2016. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
89%
Férfi vagyok, alapájraton abortusz ellenes, de ez esetben teljesen megérteném az elvetetést, bár nem is tudom elképzelni, hogy valaki egy ilyen után nem venne be esemény utánit.
2016. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Elvetetném, ez nekem nem is kérdés.
2016. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!