Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik? A cikkusaim...

Miért késik? A cikkusaim általában 26-27 naposak, nagyritkán 28, soha nem szokott tobb lenni.

Figyelt kérdés
Barátommal a 22. és a 28. napon voltunk együtt, óvszerrel védekeztünk, szóval gondolom terhes nem lehetek így. Ez volt az első két alkalom hogy együtt voltam valakivel, lehet hogy megzavarodtak a hormonjaim a szex miatt és azért nem jön meg (Bocsi ha idiótán hangzik a kérdés de nem tudom miért késik, ez már a 30.nap)
2016. jún. 4. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Első aktus után nekem is késett. Ha védekeztetek rendesen, nem lehetsz terhes.
2016. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nem rigatásból de ha sokat késik csinálj tesztet mert 2 ismerősőm is van akik durexel védekeztek és terhessek lettek.nem biztonságos szerintem ez a márka és ahhoz képest dràga is, az egyik baba most 1,5éves a második meg mégcsak most derűlt ki nem jött meg a baràtnőmnek és vett tesztet ami azonnal pozitív lett.
2016. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem durex volt, tudtok más márkáról ami nem biztonságos? Plusz nem volt bennem mikor elment...így se nyugodhatok meg?
2016. jún. 4. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor így szerintem igen
2016. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze az esély megvan rá. Ha sokat késik, csinálj tesztet, hogy megnyugodj. A durex szerintem megbízható márka. Kell tudni helyesen használni.
2016. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!