Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzős módszert mennyiben...

Hőmérőzős módszert mennyiben befolyásolja, hogy az "igazi" ébredés előtt 1-2 órával hajnalban általában megébred a kisfiam és át kell mennem hozzá?

Figyelt kérdés

Utána szoktam visszafeküdni, aztán 6 körül kelni, ekkor mérem meg a hőmet.

4-5 körül viszont szinte mindig ébred.

Azt olvastam, hogy az ébredési hő úgy hiteles, ha előtte legalább 6 óra alvás történt, és nem kelünk fel, úgy mérjük rögtön. Ez mennyiben befolyásolhatja?

Lehet hogy nem is jó eredményeket kapok?

Most kezdtem el mérni, eddig nem használtam ezt a módszert.


2016. ápr. 25. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Így sajnos nincs értelme. Mérd meg inkább gyorsan hajnalban, mielőtt kelsz a picihez.
2016. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, és semmi problémát nem okoz. Nekem legalábbis. Annyi, hogy mérés előtt 1órát még biztosan alszok. Hosszú évek óta mérek, de ez a hajnali megzavarásos mérés pár hónapja tart, és nem látok különbséget a görbéim között. De pár hónapig mérd, és figyeld a lefutását, aztán lesz egy képed, és majd látod rajta, hogy milyen neked.
2016. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!