Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van h ma szép +at...

Miért van h ma szép +at teszteltem és most mégis elkezdtem barnázni?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam s mivel nem jött teszteltem,1 mp-en belűl kijött a t vonalnál a csík,ami nem halvány,nagyon jól láható.S most mégis barnázom...:(Ja a hőm reggel leesett 3 tizedet.
2010. ápr. 11. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy meg akar jönni, holnap reggel azonnal doki, addig pihenj!
2010. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este is van ügyelet, és vannak gyógyszereik is. Én nem várnék, indulnék!!!
2010. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is SOS orvos, de legalább holnap reggel. vizsgáljon meg az orvos, és lehet, hogy kapni fogsz magzatmegtartó gyógyszert pl. duphason, ultrogestant.

lehet hormonelégtelenség, de majd az orvos biztosat mond.

2010. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, tényleg ne várj holnapig, butaságot írtam, itt minden perc számíthat. menj be valamelyik kórház ügyeletére.
2010. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se várj,vidd a tesztet is és Go az ügyelet!!!!
2010. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, mert baj lehet.

Nekem is + volt a tesztem, elkezdtem barnázni, orvos írt Duphastont, de sajnos a baba így sem maradt meg.

Remélem Neked nem kell ezt átélned!

Írd majd meg, hogy mit mondott az orvos.

2010. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen nagyon pici terhességnél amikor a "baba" épphogy mákszemnyi nagyságú és semmi összeköttetésben nem áll az anyai szervezettel és nincs se méhlepény se burok se köldökzsinór,ilyen korán nem mindíg lehet még gyógyszerrel sem megtartani,hiszen hova és mire hat a gyógyszer ha a "baba" még nem áll semmivel kapcsolatban?Ezért szokták mondani,hogy ne teszteljünk hamar hanem várjunk legalább egy hetet a kimaradt mensi után.


Szerintem ebből a barnázásból megkésett mensi lesz:(

Ez senkinek nem a hibája,csak a természet szelektál,valószínű genetikailag lett volna rendellenes a magzat.

Bocsi ha nyersebb voltam,de általában így szokott lenni sajnos:(


egy eü-s kismama.

2010. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! Na voltál orvosnál?mit mondott???
2010. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!