Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek úgy terhes, hogy...

Lehetek úgy terhes, hogy egyszer még megjött?

Figyelt kérdés
Április elején voltam együtt a volt barátommal mikor megvolt,és a most hónap elején is jelentkezett ahogy szokott,de mióta elmúlt furcsaságokat tapasztalok magamon. Többet eszem,rosszul vagyok reggelente,görcsöl a hasam,és a mellem is fáj. A barátnőm tanácsára elmentem terhességi tesztért és nagyon meglepődtem mikor az pozitív lett. Ilyen még sosem történt velem,a teszt szórakozik velem vagy tényleg lehetek úgy terhes hogy megjött azóta már egyszer? A vérzésem gyengébb volt mint szokott lenni,de nem annyival hogy elkezdtem volna aggódni miatta. Nektek mi a véleményetek?
2016. jún. 6. 06:54
 1/4 A kérdező kommentje:
* május elején. Elírtam véletlenül.
2016. jún. 6. 06:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél? (Vanolyan nö is, akinek akár végig is van vérzése, egész a szülésig.)

Emellett ha a vérzés eleve gyengébb volt, akkor jó eléllyel nem mornálsi menzesz volt.


Ha meg a teszt pozitív, akkor az terheséget jelent.

2016. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csinálnék több tesztet a helyedben. Mennyiségre, színre, állagra nem tért el a megszokottól az utulsó két vérzés? Mert ha nem, kicsi az esélye, hogy terhes légy, inkább a teszt volt hibás. Milyen tesztet használtál?
2016. jún. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges a terhesség, igen. Javaslom ismételd meg a tesztet.
2016. jún. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!