Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3 napot késik negativ a...

Ha 3 napot késik negativ a 25ös érzékenységű teszt ( medi lab) beképzelem a tüneteket? Hányinger, émelygés.

Figyelt kérdés
Sokat gondolok arra milyen jó volt terhesnek lenni. Milyen jó lenne még egy baba... volt már beképzelt tunetem.
2016. jún. 6. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled, ilyen korán még nem szoktak ezek a tünetek lenni.
2016. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossmanos Facelle tesztet ajánlom sokkal érzékenyebb mint az X-epil vagy a Gabriel vagy a Medi lab. Nekem negatív lett az X-epil Gabriel és a Medi lab. Egyedül a rossmanos Facelle teszt mutata ki hogy baba van. De állítólag az is 25-ös.. El mentem dokihoz és akkor mondta hogy 5 hetes terhes vagyok :) de várj még néhány napot. Nekem 38 napja késett 3 teszt negatív lett a rossmanos Facelle tesztcsík és a vizeletsugaras változata meg egy Romed Movo kazettás tesztet lett pozitív ;) Drukkolok 😍
2016. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából a párom nem akarná, most amúgy is a legrosszabbkor jönne. Családi okok miatt. Csak történt egy baleset azért gondoltam erre. Holnap tesztelek. 9. nap lesz. Akkor ki kéne mutatnia nem? Elsőt a körül mutatta ki de nem emlékszem milyen teszt volt már
2016. jún. 6. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!